MENU

86,6% росіян підтримують збройне вторгнення РФ до інших країн Європи, – опитування

1488 8

86,6% росіян підтримують збройне вторгнення РФ до інших країн Європи, – опитування

Про негативне ставлення до збройного вторгнення до інших країн заявили 13,4% опитаних росіян.

86,6% росіян допускають та підтримують потенційний напад РФ на території країн Європейського Союзу, серед яких Польща, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Чехія, Словаччина та інші. Такі результати соціологічного опитування отримала компанія Active Group, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.ua.

75,5% росіян схвалюють ідею військового вторгнення до наступної країни та вважають, що нею має стати Польща. Це логічне продовження «військової спецоперації РФ», на думку опитаних. Мало того, згідно з соцопитуванням, майже 75% респондентів тією чи іншою мірою допускають застосування ядерної зброї урядом своєї країни.

Зазначається, що про негативне ставлення до збройного вторгнення до інших країн сказали 13,4% жителів РФ. 46% респондентів абсолютно впевнені в тому, що російський уряд повинен атакувати ЄС, а 40,6% вважають допустимим розширення військових дій.

Читайте також: Подивіться зараз на українців і росіян. Комусь в голову ще прийде назвати нас "одним народом"? – Олена Кудренко

Трійка країн (під час опитування респонденти отримали можливість обирати кілька країн), які згідно з соціологічним опитуванням стануть наступними жертвами нападу Росії – це Польща (75,5% опитаних), країни Балтії, серед яких Естонія, Литва, Латвія (41%), а також Болгарія, Чехія, Словаччина та Угорщина (39, 6%).

Категорично негативне ставлення до використання ядерної зброї лише у 25,5% росіян. Серед опитаних 40,3% вважають допустимою ядерну атаку, а 34,3% респондентів тією чи іншою мірою підтримують подібне можливе рішення російської влади.

Громадська думка РФ може бути для світової спільноти певним маркером потенційних дій Кремля.

«Спільне враження інтерв’юерів від опитування – росіяни, які погоджувалися спілкуватися, агресивно налаштовані стосовно не лише України, а і Євросоюзу та НАТО. Респонденти або відмовляються від спілкування, дізнавшись тему інтерв’ю, або декларують готовність підтримувати та схвалювати подальші вторгнення РФ до інших країн», – заявив засновник дослідницької компанії Active Group Андрій Єременко.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини