MENU

"Теронліфанс": українка та білоруска зібрали майже 4 млн грн для ЗСУ, розсилаючи свої інтимні фото

1745 0

"Теронліфанс": українка та білоруска зібрали майже 4 млн грн для ЗСУ, розсилаючи свої інтимні фото

Дві Насті з України та Білорусі вигадали незвичайний спосіб волонтерства – дівчата надсилають інтернет-користувачам свої інтимні фото за пожертвування для ЗСУ. За 19 днів діяльності засновницям так званого "Теронліфансу" вдалося зібрати близько 4 мільйонів гривень на потреби українських захисників.

Зараз вони працюють не самі, а разом із цілим "штатом співробітниць". Про свої успіхи Насті звітують на сторінці в Twitter. У середньому за день їм вдається зібрати близько 200 тисяч гривень, інформує UAINFO.org.

Назва "Теронліфанс" з'явилася від комбінації слів "тероборона" та "OnlyFans" (майданчик-соцмережа, де можна показувати контент інтимного характеру за гроші).

В інтерв'ю НВ одна з Насть розповіла про те, як з'явилася ідея допомагати ЗСУ фінансово за допомогою еротичних фото та відео. Дівчина з перших днів війни активно волонтерила, розміщуючи у соцмережах важливу інформацію про потреби армії. Якось до українки звернулися з проханням знайти машину, яка вивезла б людей із Харкова. Поширення посту не дало бажаних результатів, після чого Анастасія вирішила додати до оригінального твіту деякі уточнення. Вона зазначила, що надішле свої голі знімки тому, хто знайде машину. Через досить короткий проміжок часу питання було вирішено.

Читайте також: В Кривом Роге мажор назвал защитников Украины "пушечным мясом" и пожелал им смерти. ВИДЕО

Багато інтернет-користувачів почали писати українці, що теж хочуть отримати нюдси і готові за них платити. Грошей Анастасія не потребувала, тому запропонувала надсилати кошти для допомоги українським солдатам. Згодом у "Теронліфанса" з'явився свій логотип та десятки дівчат, які бажають приєднатися до незвичайного волонтерства.

"Коли ми в перші дні зібрали близько 200 тис. гривень, то стало зрозуміло – це працює. Ідея лежала на поверхні, тому що в Твіттері багато дівчат люблять постити нюдси щочетверга. Ми лише направили це в потрібне русло. І до нас почали приходити ці самі дівчата з проханням приєднатися", – поділилися Насті.

Читайте також: Вікторія Сюмар: Я хочу, аби після цієї війни Україна назавжди була антиросією

Схема працює досить просто. Потрібно відправити пожертву для ЗСУ (на їхній спецрахунок у Нацбанку або великим фондам на кшталт "Повернись живим" тощо). Також дівчата збирали суми на конкретні прохання: закупівлю бронежилетів для Вінницької ТрО, допомогу зоопарку в Миколаєві та ТрО в Білій Церкві. Коли гроші надіслано, необхідно зробити скриншот для підтвердження транзакції. Знімок екрана потрібно надіслати одній із дівчат, яка є в списку "Теронліфанс" у Twitter.

Суми, які надсилають користувачі мережі, абсолютно різні. Мінімальний донат становив лише 50 гривень, а максимальний – 3 тисячі доларів. Дівчата не беруть за свої інтимні фото та відео жодної копійки на особисті рахунки. Для оплати "праці" підходить лише скриншот із доказом благодійної допомоги.

За 19 днів діяльності учасниці "Теронліфансу" зібрали 3 704 683.92 гривень.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини