MENU

Жириновський воскрес

3632 1

В Алтайському федеральному бункері президента РФ Володимира Путіна було накурено Лавровим і кадилом патріарха Кирила, який відспівував одутлуватий труп Володимира Жириновського, що лежав у труні з висмоктаними очима. Один лікар сказав Путіну, що очі Жириновського допомагають від печії.

Про це у своєму новому фейлетоні на сайті УНІАН пише журналіст Василь Рибніков, інформує UAINFO.org

- А я вам кажу, що Володимир Вольфович живий і здоровий, - вагомо вимовив Лавров. - Смерть Жириновського - кричуща провокація країн НАТО. Цей фейк був створений, щоб виправдати новий пакет санкцій ЄС і ускладнити переговори про капітуляцію Києва.

- Доказів непричетності Росії до цієї провокації вже стільки, що їх нікуди дівати, - кивнув Путін зі своєї цілющої ванни. - Дивіться, дивіться, Жириновський поворухнув рукою!

Читайте також: Жириновського поховали під співи Кирила: через Путіна всіх вивели. ВІДЕО 

З цими словами Путін пошарив навколо себе в надрах ванни, дістав із кривавої води руку Жириновського й помахав нею в повітрі. У ванні, крім руки Жириновського, плавали його підшлункова залоза і жовчний міхур. Один лікар сказав Путіну, що ванни із суповим набором Жириновського благотворно впливають на загальний тонус організму, і президент РФ не став нехтувати цією розумною порадою.

- Ну ось! - зрадів Лавров. - Не дивно, що про це мовчить західна преса. Дивіться, він поворухнув підшлунковою залозою!

Путін поворухнув підшлунковою залозою.

- Подивіться-но, милостиві государі, він ще й закурив! - хмикнув Лавров, засовуючи в рот Жириновського свій замизканий недопалок. - Мабуть, важко було ось так без курива два дні лежати, а? Де твої трупні плями, жалюгідний симулянт?

Читайте також: Жириновський перед смертю "палко підтримав" напад Росії на Україну 

Він засміявся і змовницьки штовхнув Жириновського ліктем у бік. Жириновський закачався, як холодець. Кадиров у колоритному гумовому фартусі, надітому поверх новеньких генерал-лейтенантських погонів, підійшов до нього ззаду, засунув у небіжчика оголений електричний провід по лікоть і, весело грюкнувши труп по холодній сідниці, заозирався в пошуках розетки.

- Отже, здійснюється таїнство гальванізації раба божого Жириновського, - оголосив Кирило наспівуючи, жестами показуючи Кадирову, що таке розетка і де її шукати. - Побачте ж диво, Жириновський воскресахом! Встань, як то кажуть, і йди!

- Ахмат сила! - зично крикнув Кадиров і сунув у розетку два пальці, щоб перевірити, чи є там електрика. Бахнуло, Кадиров відлетів назад і впав до Путіна у ванну. Путін негайно почав відрізати йому ногу. Один лікар сказав йому, що ванна з ногами Кадирова благотворно впливає на свіжість шкіри вух.

Раптово знизу постукали. Усі мешканці бункера затихли і тривожно прислухалися. У дно бункера хтось шкрібся. Звуки ставали все голоснішими. На лобі патріарха Кирила виступив холодний піт.

- Це чорти за Вольфовичем прийшли, - пробурмотів він, дрібно хрестячись у формі літери Z. - Зачекалися біси свого! Владім Владімич, ви б про всяк випадок поховалися, якби вони і вас не…

- Ну, мене-то не чіпатимуть, - переконано сказав Путін і, подумавши, додав: – та й тебе теж.

- Мене-то за що? - засміявся Кирило.

Лавров подивився на них і теж засміявся.

Дно бункера розверзлося, і з нього вилізла зловісна фігура з лопатою, забруднена землею по самі копита.

- Ласкаво просимо, брат! - привітно сказав Путін. - Чеченську ногу похаваєш? Свіжа, тільки відрізав. Дуже корисно від тиску.

- А? - нерозумно запитав чорт, і всі побачили, що це ніякий не чорт. - Ой, Владім Владімич, ось це так! А ми тут це, окопи рили…

- Ти хто?! - гаркнув Путін. - Як ти дізнався про це секретне місце?

- Я голова міської адміністрації Бєлгорода Володимир Жданов, - злякано сказав уявний чорт. - Я ж кажу, ми окопи рили. Нічого страшного, звичайно, але ми подумали, що краще зайвий раз перестрахуватися, зайві заходи безпеки не зайві, і... О, а що це у вас штепсель в розетку не встромлений?

З цими словами він по-господарськи встромив штепсель у розетку. Затріщав струм, гальванізований Жириновський засмикався і сів у труні, звісивши ноги.

- Диво, диво, Жиріновський воскрес! - заголосив Кирило, за знаком Путіна спритно накинув ланцюг від кадила на горло бідного Жданова і почав його душити. Жданов засмикався в умілих руках служителя культу й поступово помер.

- Нічого особистого, - сказав йому Путін. - Просто це реально абсолютно секретний бункер. Добре, що тебе тільки що нацисти вбили. Прокляті карателі, їм це з рук не зійде.

- Мізки! Свіжі мізки! - прохрипів гальванізований Жириновський, підійшов до Кирила ззаду і вгризся йому в голову.

Лавров кинувся до розетки і висмикнув провід. Жириновський відключився і впав в яму, що залишилася після бєлгородського градоначальника. Однак коли Лавров і Кирило повернулися з осиковими кілками, щоб закрити питання Вольфовича остаточно, з'ясувалося, що в ямі вже нікого немає.

- Знову втік, сука, - здивовано констатував Лавров.

- Що ж, - сказав Путін. - Пишіть спростування.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Василь РИБНІКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини