MENU

Скільки українців повністю вірять у перемогу над Росією – соцопитування

1230 1

Майже 20% опитаних громадян України вважають, що війна в Україні триватиме шість місяців-рік, з'ясували соціологи.

Переважна більшість українців впевнена в перемозі України у війні з РФ.

Про це свідчать передані журналістам результати дослідження, проведеного дослідницькою панеллю "Власна думка" за підтримки Інституту соціології Національної академії наук України, інформує UAINFO.org.

Згідно з опитуванням, близько 79% українців на питання "Наскільки ви вірите в перемогу України у війні з Росією?" відповіли "повністю вірю", ще понад 14% зазначили, що "скоріше вірять", 2% респондентів відповіли "скоріше не вірю" та "зовсім не вірю", а 4,3% зазначили, що на це питання "важко відповісти".

Щодо часу, який потребує Україна для перемоги, українці вказали від кількох тижнів (15,8% респондентів) до кількох місяців (34,4%). 17,8% учасників дослідження вважають, що війна триватиме шість місяців-рік, 5,7% - що понад рік.

Дослідження проводилось 9-11 квітня серед 4 тис. 676 респондентів у всіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Параметри вибірки дослідження відповідають параметрам міського населення України за статтю, віком (14-55) і областю проживання до 24 лютого. Метод опитування: CAWI (Computer Assisted Web Interviewing).

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини