MENU

Війна залишила кроваві відмітини на українській землі та в серцях багатьох невинних ні в чому українців, – Сергій Палєха. ФОТО. ВІДЕО

603 0

Війна залишила кроваві відмітини на українській землі та в серцях багатьох невинних ні в чому українців, – Сергій Палєха. ФОТО. ВІДЕО

Повномасштабна війна, розв‘язана проти України рашистською ордою на чолі із пуйлом, залишила свої криваві відмітини на українській землі, в її містах, селищах, селах та хуторах... Але найболючіше - це те, що ці відмітини залишилися в серцях багатьох невинних українців, які взагалі не потребували приходу «руського міра»…

Про це на сторінці  ГО "Інститут Свободи Слова" у "Фейсбуці" пише головний редактор UAINFO Сергій Палєха.

І з кожним днем цієї диявольської агресії, яка відбувається на українських теренах, стає все більше тих, хто залишився без даху над головою, тих, хто конче потребує невідкладної допомоги. На цьому тижні волонтери ГО "Інститут Свободи Слова" та наші друзі з інших волонтерських рухів та християнських общин докладали максимальних зусиль для того, щоб дістатися туди, де ця допомога потрібна найбільше!

Читайте також: Сергій Палєха: Воїни світла, воїни добра! Волонтерство як прояв Божої любові

Спільними зусиллями вдалося доставити гуманітарну допомогу до села Забуян‘є, що знаходиться у Макарівському районі Київської області, а також до села Томашівка та села Дідовщина, що знаходяться у Фастівському районі Київщини.

 

Дякуємо UPC International Humanitarian Assistance Group та Wrzesińskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców за надану поміч, а також Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності" за підтримку у всіх наших добрих справах!

Але особливу подяку хотілося б висловити тим волонтерам, які, попри реальну небезпеку, яка існує на сьогодні, ризикують власним життям! Вони продовжують збирати допомогу, їздити по дорогах Київщини та доставляти все необхідне для життя тим, хто цього потребує! Вони купують за власний кошт харчові продукти, медикаменти, засоби гігієни тощо! Ви - справжні герої, хлопці та дівчата!!!

Дякуємо Олександр Смоляр, Валентин Лобунец, Ирина Юник, Тетяна Левицька, Оксана Трубєй, Наиталия Садурская, Назар Абдулоєв, Наталка Сироваткіна, Давид Смоляр, Аліна Смоляр, Олександр Ковтун та багатьом іншим, хто докладав і докладає свої сили й серце до цієї благородної справи!!! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Дякуємо всім небайдужим за фінансову допомогу!!!

Якщо ви маєте можливість і  хочете допомогти фінансово:

Координатор по Києву і Київській області – Олександр Ковтун

моб.тел. +380504465864
Приват 5363542020053337 
Монобанк 5375411407233985

Для фінансової допомоги в іноземній валюті: 

Через систему PayPal – [email protected] 

Або на картку 

BENEFICIARY
Получатель (Ф.И.О. получателя счета латиницей) - PALEHA ARTEM

IBAN - UA213052990000026201900578337

ACCOUNT
Счет получателя - 4149629318902327

BANK OF BENEFICIARY
Банк получателя - JSC CB PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X

CORRESPONDENT ACCOUNT
Счет банка получателя в банке-корреспонденте - 0011000080

INTERMEDIARY BANK
Банк-корреспондент - JP MORGAN CHASE BANK
SWIFT CODE/BIC: CHASUS33

Валюта карти - USD

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини