MENU

Фурса: Є простий спосіб визначити агентів Путіна

1794 0

Джордж Сорос.

"Найкращий і, можливо, єдиний спосіб зберегти нашу цивілізацію –

перемогти Путіна якомога швидше. Це суть».

Джордж Сорос. Давос, 24 травня 2022 р.

А тепер згадайте, скільки разів ви чули від російських агентів слово "соросята". Яке мало б принижувати тих, проти кого використовувалося. Яке мало б знищити позицію опонентів. І тепер ви розумієте, чому. Чому всіх, хто говорив, що Україні потрібні реформи, називали соросятами? Бо реформи роблять Україну сильнішою, а Путіну вона потрібна була проста. Як легка здобич. І скільки людей, скільки публічних людей, які зараз вдягли маску патріота, використовували це слово.

Про це на власній сторінці у Facebook пише інвестиційний банкір, блогер Сергй Фурса, інформує UAINFO.org.  

Люди, які говорили, що Україні не потрібен дефолт – це вороги Путіна, і їх називали соросятами.

Люди, які говорили, що Україні потрібно боротися з корупцією – це вороги путіна, і їх називали соросятами.

Корупція, дефолт, відсутність реформ – це все ті слабкості, на які ставив Путін. Це ті слабкості, які розвивали в Україні люди Мєдведчука, Мураєва, Бойка, Коломойського. І будуть ставити у майбутньому, до речі.

Але чому саме Сорос? Бо Сорос давній прихильник "Відкритого суспільства". Яке є альтернативою суспільства тоталітарного. А ми, в Україні, боремось саме за цінності демократичного, відкритого світу, проти цінностей тоталітарних, авторитарних світів. І це було вже. Коли Німеччина атакувала Британію – це була боротьба тоталітарного зла, фашиського суспільства, із демократичним, відкритом світом. Коли Радянський Союз разом з Гітлером напав на Польшу в 1939 році – це було те саме. Наша боротьба – це та сама споконвічна боротьба добра із злом. Світла із темрявою. Свободи проти диктатури. Це боротьба за цінності. І тому Сорос, який відстоює цінності, виступає за безперечну підтримку України, а Кісінджер, який працює з інтересами, каже про принизливий компроміс. І не дивно, що фірми, які з ним пов'язані, лобіювали в штатах "Північний потік-2".

Читайте також: Си Цзиньпину будет сложно: Сорос предрек смену власти в Китае 

Так, Сорос вже старий дід. Але це "могучий старий". І це символ. Символ всього того, чого так бояться діди з Кремля. Це символ свободи, бо свобода – то основа відкритого суспільства. А Кремль завжди бореться із свободою, бо не може існувати на вільному повітрі. Це символ розуму, бо поїхавші діди з Кремля, які вірять у теорії змови, не можуть конкурувати із відкритим розумним світом. Це символ гідності. Бо перше, що робить тоталітарна держава – це нищить гідність людини. І Сорос не має стати нашім куміром. Але ми маємо бачити, що цінності вирішують. Ми маємо бачити, хто стоїть разом із нами зараз і розуміти, що ці ж люди залишаться нашими друзями і після війни. Бо у них і нас одні цінності.

Ця битва не закінчиться в Україні. Ми бачимо лише одну з серій вічної боротьби світла і темряви. Бо потім буде Китай, якій приходить до протистояння із вільним світом. А після Китаю десь знову виникне нове тоталітарне утворення. Бо цей вірус є у людський природі і навіть жахи війни не можуть стати вакцинацією. Як ми бачимо.

Читайте також: Фурса: Война – это рак для экономики и пройти ее без потерь невозможно. Все потеряют 

І що ми маємо винести з цього? Ми маємо пам’ятати, хто буде в майбутньому відстоювати цінності сили України. А хто буде тягнути назад. Ми маємо пам’ятати, хто буде казати, що Україні не потрібен рух вперед, не потрібні реформи, що з корупцією у нас і так все зашибісь. Бо ці люди будуть знов працювати на Путіна. А своїх опонентів вони можуть називати "соросятами", "нацистами" чи "імперіалістичними пасіпаками". Байдуже. Це не змінить суті.

Щоб стати сильною, Україні потрібне відкрите суспільство. Україні потрібні реформи, ми маємо пройти шлях Польші, Чехії, Словаччини. Ми маємо побороти корупцію. Ми маємо залишатися демократією. І, як би не закінчилась ця війна, протистояння всередині країни продовжиться, бо лишиться імперська Росія, з Путіним чи без нього, і вона завжди буде, поки буде існувати, ворогом України, який буде намагатися послабити нас. Буде зупиняти реформи через своїх агентів. Буде казати, що не треба платити за рахунками. Буде казати, що ми і так всім все довели, а тому нам не потрібні реформи, та й євроінтеграція не така і цікава, а корупція взагалі є у всіх країнах світу. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Сергей ФУРСА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини