MENU

Росія перебуває на порозі історичного дефолту, – Reuters

1380 0

Росія перебуває на порозі історичного дефолту, – Reuters

За словами інвесторів, це стане першим випадком, коли велика економіка з ринком, що формується, буде змушена оголосити дефолт по облігаціях не через порожню скарбницю.

Як повідомляє видання Reuters, до повномасштабної війни проти України Росія отримувала значні інвестиції. Тепер, коли США не продовжив Росії ліцензію на виплату боргу, замість інвестицій РФ може отримати дефолт, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

"Ця криза повністю відрізняється від інших криз ринків, що розвиваються, вона не пов'язана зі здатністю або бажанням платити, вони технічно не можуть платити", – сказав Флавіо Карпенцано, директор з інвестицій Capital Group, керуючої активами, яка, як і багато інших, зазнала ризику.

Читайте також: Що буде з цінами на нафту в разі ембарго проти Росії: прогноз Bank of America

Вплив посилюється тим фактом, що це буде перший великий дефолт з іноземних облігацій у Росії відразу після більшовицької революції 1917 року. Санкції проти Росії та її власні контрзаходи фактично відокремили її від світових фінансових систем.

Порівняння з недавніми дефолтами, такими як Аргентина у 2020 році, недоречні, тому що фінанси більшості країн мають труднощі, коли трапляються дефолти, сказав Стефан Моньє, головний інвестиційний директор Lombard Odier.

Читайте також: Spiegel: Вартість заморожених ЄС активів російських олігархів – вже близько 10 млрд євро

"Це буде перший в історії ринків, що розвиваються, дефолт, викликаний зовнішніми та політичними причинами", – сказав Моньє.

Міжнародні облігації Росії, більшість з яких на початку року торгувалися вище номіналу, знизилися в ціні до 13-26 центів за долар. Вони також були виключені з індексів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини