MENU

Марченко: Сіверськодонецьк може стати нашим Сталінградом

1224 0

Ми перемагаємо на полі бою і ось чому. Сєвєродонецьк дуже наглядно показав, як справи у нас і у них з резервами. московити зайшли в Сєвєродонецьк і, зразу після цього, відправили свої резерви на інші ділянки фронту. Очевидно, ця ідея прийшла їм в голову не тільки через легендарну лапотну тупість. Резерви перекинули тому, що вони були потрібні і їх ніде було взяти.

Про це на власній сторінці у Facebook пише засновник рекрутингової агенції "Борщ", експерт ринку праці  Сергій Марченко, інформує UAINFO.org

А як ЗСУ віідбили окуповане? В місто зайшли два свіжих підрозділи і наваляли обізянам по самі помідори.

Коли досвідчені люди казали, що московити програли вже в момент перетину нашого кордону, це були не красиві слова, а тверезий розрахунок.

Читайте також: Марченко: У янгола-охоронця за нашими спинами — крила американского орла

Кожен день цієї війни послаблює росію і посилює Україну. Спочатку у них не вистачило сил атакувати Київ і вони сконцентрувалися на Сході. Зібрали стотисячне угрупування і ... получили п#зди під Харковом. Потім вони забили на Харків і пішли оточувати угрупування ООС на лінії зіткнення з барановими "республіками". Безуспішно. Тепер хочуть хоча б Луганську область окупувати.

Весь цей час вони атакували, атакували, атакували. Але все має свою ціну. Армія московії видихається. Вона досі сильна і небезпечна, але її ресурси вичерпуються і не можуть бути рівноцінно поповнені.

Я не знаю, чи встоїть Сєвєродонецьк. Сподіваюся, так. В будь якому разі, війна іде за нашим сценарієм, а не за їхнім. ЗСУ не розгромлені всією міццю російської зброї. Навпаки, наша армія воює розумно, маневрує і завдає окупантам неприйнятних втрат по всьому фронту.

Треба розуміти, що Україна теж несе тяжкі втрати. Але є одне "але". У нас досі формуютья резервні частини. Воїни перших місяців війни вигризли для цього у ворога час. До нас їде і буде їхати нова, сучасна зброя.

Читайте також: "Ставки у війні підвищуються": як американські та британські РСЗВ вплинуть на ситуацію в Україні – Sky News 

московити ж втратили велетенську кількість елітних частин. Вони втратили найбільш боєздатну техніку і тепер везуть сюди глибоко модернезовані Т-34. А головне, мобілізаційний потенціал армії загарбників неспівставний з мобілізаційним потенціалом нації, що захищає свою землю. Так, у них ще є найманці і, якийсь час будуть. Але це вже "лучшиє із худших" – в бій пішли діди по 50-60 років і різні соціальні відходи, цінність яких у сучасній армії сумнівна. Вони не готові стояти насмерть, не готові помирати за ідею. Все чого вони хочуть: захоплювати міста без бою і мародерити. А коли замість цього тижні в окопах і смерть, смерть, смерть – ці воїни щвидко втрачають мотивацію.

Не можу сказати з упевненістю, що Сєвєродонецьк стане нашим Сталінградом, але передумови до цього є. Ми наближаємося до того моменту, коли московія остаточно втратить перевагу та ініціативу.

Пам'ятаємо, яку ціну за це платять фронтовики. Віримо в #ЗСУ. Навалюємо лаптям, де тільки можемо.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Сергій МАРЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини