MENU

Лікар пояснила, чому обличчя Путіна стало "місяцеподібним"

2800 0

Лікар пояснила, чому обличчя Путіна стало "місяцеподібним"

Зміни можуть бути пов'язані з прийомом препаратів або захворюванням.

Зміни, які періодично можна побачити на обличчі у російського диктатора Путіна, можуть свідчити про важке захворювання або вживання певної групи препаратів. Таку думку висловив лікар, опитаний сайтом "Апостроф", інформує UAINFO.org.

Читайте також: Спливли нові дані про стан здоров'я Путіна

Як зазначається, на його обличчі з'являються і сходять набряки, але форма залишається неприродно округлою - "місяцеподібною". За оцінками експертів, за такий короткий час неможливо набирати й скидати вагу. У зв'язку з цим незвичайні зміни, ймовірно, пов'язані із захворюванням або певними препаратами. Не виключається також онкологія, про яку все частіше пишуть західні ЗМІ.

Читайте також: Охорона Путіна збирає його екскременти під час закордонних поїздок: ЗМІ дізналися причину

"Зміна форми обличчя Володимира Путіна, поява набряків (так зване "місяцеподібне обличчя") може бути наслідком прийому гормональних препаратів - кортикостероїдів. Якщо будувати гіпотези, то найбільш часто кортикостероїди у високих дозах застосовуються для лікування онкологічних захворювань", - коментує зовнішній вигляд 69-річного диктатора лікар-невролог Олександра Щебет.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини