MENU

Історик розповів, як Путін перейняв досвід нацистської Німеччини

1434 0

Історик розповів, як Путін перейняв досвід нацистської Німеччини

Росія намагається втілити у життя міфи часів Другої світової війни, намагаючись одночасно грати і за нацистів, і за СРСР. У результаті зараз з Кремля лунає брехня за всіма параметрами, як у 1941 році.

Про це в ефірі програми "Історія для майбутнього" на телеканалі "Новий світ" розповів військовий історик Василь Павлов. На його думку, президент Росії Володимир Путін перейняв найгірший досвід нацистської Німеччини і Росії часів Петра І, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Павлов прийшов до висновку, що Росія взяла курс на "косплей" нацистської Німеччини і це підтверджується містифікацією історичних подій 22 червня 1941 року – через призму 24 лютого 2022 року.

"Ми можемо побачити брехню за всіма параметрами. Про те, що Німеччина не оголошувала війну – насправді оголошувала. Росія не оголосила війну – насправді запровадила "спецоперацію". Нацисти не бомбили Київ – Росія бомбила Київ", – стверджує історик..

Він зауважив, що у міфології Радянського союзу – СРСР не готувався до війни, тоді як у міфології нацистської Німеччини – Німеччина завдала превентивного удару.

Читайте також: Дуда розкритикував Шольца і Макрона за дзвінки Путіну: "Хіба так говорили з Гітлером?"

"Кремль зараз старанно "накачує" інформацією, що Росія завдала превентивного удару, бо "Україна готувалася напасти на неї". Фактично повністю повторюючи промову посла Німеччини Шулленбурга в Кремлі, коли він оголошував війну і доводив, що насправді Німеччина не нападає на Радянський Союз, а завдає превентивного удару по державі, яка готувалася до агресії", – аналізує Павлов.

На його думку, Росія зараз старанно втілює у життя придумані раніше міфи про так звану Велику вітчизняну та Другу світову. Причому, росіяни намагаються одночасно грати і за нацистів, і за СРСР.

Читайте також: Віталій Портников: Путін уявляв себе Штірліцем, але зрозумів, що краще бути Гітлером

"Можна "косплеїти" Петра І, можна "косплеїти" Катерину. Все зводитиметься до того, які цілі ставляться і які методи застосовуються. Бо якщо "косплеїти" Гітлера, то там буде пропаганда, потрібен буде свій Геббельс. Якщо косплеїти Петра І, потрібний свій Меньшиков. І тут бачимо "косплей" для нас трагічний. 1708 рік – знищено Батурин, 2022 рік – знищено Маріуполь", – підсумував Василь Павлов.

Але ставку на "косплей" історик вважає провальною.

Як відомо, 24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну з метою окупації території і повалення української влади. Однак український народ дав гідну відсіч, зламавши початкові плани ворога.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини