MENU

В Альпах знайшли невідоме римське місто

951 0

В Альпах знайшли невідоме римське місто

Вчені з Національного інституту превентивних археологічних досліджень Франції (Inrap) виявили біля підніжжя альпійських перевалів Манс та Баярд невідоме стародавнє місто.

Як повідомляє Inrap, відкриття було зроблено на околиці села Сен-Лоран-дю-Кро, інформує UAINFO.org.

У 1960-ті роки тут вже проводилися розкопки. Тоді вчені знайшли фрагменти чотирьох бронзових статуй, датованих другою половиною II століття н.е. Через 60 років археологи повернулися до Сен-Лоран-дю-Кро та розпочали нові роботи.

Читайте також: Археологи знайшли римське святилище біля германського лімесу

Внаслідок цього було виявлено невідоме поселення римського періоду. За словами фахівців, місто, можливо, було одним із найбільших у долині річки Драк. У період Римської імперії на цій землі мешкали племена трикоріїв.

Держава включала широку мережу невеликих містечок, які розташовувалися між річками Роною і Дюранс. Це був єдиний прохід, за допомогою якого можна було потрапити із регіонів Середземного моря до Центральної та Західної Європи.

Читайте також: Археологи заявили, что нашли легендарную столицу викингов, о которой упоминается в древних сагах

Археологи з'ясували, що знайдене місто заснували в І столітті н.е. Дослідники не виключають, що воно був побудоване римлянами, а потім перетворене на опорний пункт на важливому маршруті. У період з II по IV століття н.е. місто було повністю перебудовано – багато будинків було повністю знесено, а на їхньому місці зведено нові.

Під час розкопок вчені знайшли велику кількість монет, керамічних та бронзових артефактів, які датуються І–ІV століттями н.е. На думку фахівців, після цього періоду місто занепало.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини