MENU

КАСКО страхування: навіщо потрібне та від чого захищає?

166 0

КАСКО страхування: навіщо потрібне та від чого захищає?

Після придбання особистого авто варто потурбуватися оформленням страховки. Не всі власники транспортних засобів бажають заглиблюватися в різноманітність полісів. Щоби не переживати про те, як відшкодовувати збитки в результаті дорожніх аварій, необхідно оформлення страхового захисту. Водії в Україні можуть користуватися двома полісами — ОСЦПВ та КАСКО. Перший обов’язковий для всіх автовласників, без нього офіційно заборонено сідати за кермо.

КАСКО страхування https://uniqa.ua/private/auto/kasko/ оформляється за бажанням, тому отримало назву добровільного. На відміну від ОСЦПВ, захищає тільки той транспортний засіб, що зазначений у полісі. Підібрати відповідний варіант договору можливо звернувшись до менеджера УНІКА.

Як працює КАСКО

Поліс необхідний для покриття збитку в різних ситуаціях:

  • неправомірних діях сторонніх осіб;

  • при дорожніх аваріях, у тому числі з вини водія;

  • пожежі або інших стихійних лихах;

  • викраденнях.

Навіть якщо подія сталася з вашої вини, компенсація буде виплачена. КАСКО дозволяє зберегти фінанси, у тому числі при сильному пошкодженні автомобіля. На відміну від Автоцивілки при складанні добровільного поліса клієнт самостійно обирає список страхових випадків, при настанні яких він отримує виплату. Але, чим він ширший, тим вище вартість договору. Водночас КАСКО не доповнює й не замінює обов’язкову страховку, оскільки це окремий вид поліса, який захищає в першу чергу ваш транспортний засіб.

На підсумкову ціну може впливати:

  • вид транспортного засобу, його вартість і рік випуску;

  • зона покриття поліса (тільки в межах України або ще й у країнах Європи);

  • розмір франшизи.

При складанні договору, варто переконатися щоби сума страхового покриття дорівнювала ринкової вартості самого автомобіля.

Різновиди поліса КАСКО

У компанії УНІКА ви зможете оформити один з двох форматів договору:

  • «ЕКО» — для власників електромобілів;

  • «Оптимальний» — із широким вибором наданих послуг.

Перший варіант спеціально розроблений для водіїв електрокарів. Крім комплексного страхового захисту, поліс передбачає оплату в разі пошкодження акумулятора та зарядного пристрою. Для отримання виплати не обов’язково відвідувати офіс компанії, варто звернутися в Асистанс УНІКА, зареєструвати випадок, а потім рушати до партнерського СТО.

КАСКО «Оптимальний» підходить для всіх водіїв, незалежно від стажу і віку. У разі незначних пошкодженнях при настанні ДТП, виплата здійснюється без надання довідки з відповідних органів, якщо збиток не перевищує 50 тисяч гривень.

При складанні договору ви можете сміливо звертатися до менеджера компанії УНІКА, щоби він пояснив незрозумілі пункти, у тому числі використовуючи приклади з практики попередніх клієнтів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини