Розвідка Британії розповіла про проблеми Росії з танками: нічого не змінили з 1994 року
Російське командування не змогло адекватно налагодити використання динамічної броні у танках. Це свідчить про недотримання бойової дисципліни і, відповідно, низьку ефективність танків російських окупантів.
Примітно, що країна-агресор не виправила проблеми ще з часів Першої чеченської війни 1994 року. Про це повідомляє військова розвідка Великобританії у Twitter, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.
За інформацією британської розвідки, неадекватне використання динамічної броні спричинило сильне зношування російських основних бойових танків в Україні.
"При правильному використанні динамічний захист знижує ефективність снарядів, що наближаються, до того, як вони влучать у танк. Це говорить про те, що російські сили не виправили неефективне використання ERA, яке сходить до Першої чеченської війни 1994 року", – пояснили в розвідці Великобританії.
Читайте також: "Озброєння РФ – мильна бульбашка". Герой України розповів про неефективність російських ППО
У відомстві наголосили, що багатьом танкістам країни-агресора не вистачає підготовки для підтримки динамічного захисту у справному стані. Це у свою чергу призводить до поганої підгонки вибухових елементів або до її повної відсутності.
Британська розвідка вважає, що ці недоліки сприяють поширеним випадкам катапультування башти, які добре задокументовані на відео очевидців з України.
"Війна була свідком численних невдач російських командирів у забезпеченні дотримання бойової дисципліни на низькому рівні, таких як використання динамічного захисту. Сукупний ефект цих невдач, ймовірно, є важливим чинником низької ефективності російських збройних сил", – зазначили у відомстві.
Читайте також: РФ готується до масованого ракетного удару по Україні з території Білорусі
Динамічний захист (Explosive Reactive Armour) – захисний пристрій, різновид захисту бойових броньованих машин, принцип дії якого полягає в тому, що використовується спрямований вибух заряду вибухової речовини на снаряд, що влучив у танк з метою різкого зниження його пробивної здатності. Найчастіше виглядає, як прямокутні або квадратні блоки та пластини, встановлені поверх броні бойової машини.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки