Українські астрономи стверджують, що над Києвом літають НЛО. І їх дуже багато
Вчені з Головної астрономічної обсерваторії НАН України опублікували статтю, де стверджують, що не раз бачили НЛО над Києвом.
Дослідники проводили свої спостереження за допомогою двох станцій для спостережень за метеорами — у Києві та селі Винарівка, пише НВ, інформує UAINFO.org.
Цією темою вони зацікавилися через зростання суспільного інтересу до НЛО — наприклад, зовсім недавно Пентагон визнав, що деякі виявлені ними літаючі об'єкти явно нерукотворні і можуть становити небезпеку для людства.
«Ми бачимо їх усюди. Ми бачимо велику кількість об'єктів, природа яких неясна», — пишуть вчені у своїй статті, опублікованій в базі пріпрентів arXiv. На їхню публікацію звернуло увагу видання VICE.
Вчені розробили «спеціальну методику спостереження для виявлення та оцінки характеристик НВЯ». Зрештою вони виділили два типи НВЯ: Косміки (Cosmics) і Фантоми (Phantoms).
Читайте також: У небі над Новою Зеландією з'явилася загадкова спіраль з блакитного світла: що це таке
Косміки — це об'єкти, що світяться; вони яскравіші за небо. Цим НВЯ вчені давали імена птахів — стриж, орел, сокіл.
Фантоми — це «повністю чорні об'єкти», які «не випромінюють і поглинають все випромінювання, що падає на них». Завдяки тому, що вони різко контрастують з небом, їх легше виявляти, а також вимірювати відстань між ними і поверхнею.
Зображення фантома / Фото: BE Zhilyaev, VN Petukhov, ВМ Решетник
Ще фантомні об'єкти / Фото: BE Zhilyaev, VN Petukhov, ВМ Решетник
Обидва види надзвичайно швидкі, через що сфотографувати їх практично неможливо. Вчені відзначають, що виявляли як одинокі, і цілі групи НВЯ.
«Око не фіксує явища, що тривають менше однієї десятої секунди. Щоб розпізнати подію, потрібно чотири десятих секунди. Звичайні фото- та відеозаписи також не зафіксують НВЯ. Для їх виявлення потрібне тонке налаштування обладнання», — пишуть астрономи.
Дослідники не висувають гіпотез, чим саме були ці НВЯ, а просто відзначають свої спостереження, окремо згадуючи їхню неймовірну швидкість. За оцінками вчених, розмір об'єктів від 3 до 12 метрів, а швидкість — до 15 км/с.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки