MENU

Час готуватися до краху Росії – генерал Ходжес

1671 0

Час готуватися до краху Росії – генерал Ходжес

Вже зараз потрібно готуватися до краху Росії, на який вказує ціла низка причин. Тому варто зменшити майбутні геополітичні наслідки цього явища, зазначає колишній командувач армії США у Європі, генерал Бен Ходжес. Під час інтерв'ю The Telegraph він розповів, що серед російського керівництва спостерігається криза довіри, а слабкості, виявлені під час війни проти України, лише пришвидшать кінець, пише ZN.UA, інформує UAINFO.org 

Ходжес зазначив, що крах Росії спершу, найімовірніше, буде поступовим, та згодом він перетвориться на щось неконтрольоване. 

"Якщо ми не підготуємося до такої можливості так, як ми не підготувалися до розпаду Радянського Союзу, це може створити величезну нестабільність у нашій геополітиці", - попередив генерал. 

Три факти, які, за версією Ходжеса, можуть призвести до розпаду Росії:

Читайте також: Путін "від розпачу" міг би застосувати ядерну зброю проти України, але це малоймовірно: генерал Бен Ходжес США назвав причину

1. Падіння всередині країни довіри до армії, яка була основою легітимності Кремля. Росіян спокушають великими зарплатами у війську, та вони все ж уникають мобілізації. З цієї причини відбувається непропорційне вербування, націлене насамперед на етнічних меншин з Чечні та інших регіонів - їх використовують як гарматне м'ясо. 

"Якщо чеченці, наприклад, вирішать розв’язати ще одну війну за незалежність, то Путін не знайде військових ресурсів для боротьби з ними. Відсутність реакції з боку керівництва потягне за собою низку подібних повстань по країні", - спрогнозував Ходжес. 

2. Російська економіка зазнала втрат на енергетичному ринку. Тепер немає чим компенсувати відсутність розвиненої промисловості та підтримувати 144 млн громадян. Ба більше, ставка на продаж зброї, яка була раніше, зараз не працює: "навіть у Росії колодязь стоїцизму має свої межі".

Читайте також: Крим буде під контролем України: генерал США спрогнозував терміни та назвав умову

3. Росія є малонаселеною, якщо порівнювати з територіями, якими вона володіє. 

"Ці цифри ускладнюють досягнення громадянської солідарності в найкращі часи, але зараз, коли метрополія перебуває у слабкій позиції, будь-яке почуття національної ідентичності може швидко погіршитися, - розповідає Ходжес. - У сукупності ці дилеми становлять дуже серйозний виклик для Заходу. Якщо ви зробите це неправильно, ми можемо зіткнутися з катастрофою. Наша неспроможність підготуватися до останнього розпаду Росії близько 30 років тому та внутрішніх проблем в РФ, ймовірно, призвели до президентства Путіна. Ми не можемо ризикувати бути неготовими вдруге".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

ZN.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини