MENU

Кокаїновий Кремль: Ейдман розповів, хто з пропагандистів та правлячої верхівки вживає кокаїн

2571 0

Те, що Антон Красовський сидить на кокаїні, було видно неозброєним оком щодо будь-якого його виступу, тепер це підтвердило розслідування Медузи. Він такий, звісно, там не один. Я знав, ще працюючи політтехнологом у Москві в нульові, що на кокаїні сидить більшість пропагандистів та значна частина правлячої верхівки. Це істотно впливає на їхню поведінку. 

Про це на власній сторінці у Facebook пише соціолог Ігор Ейдман, інформує UAINFO.org.

Кокаїн, як відомо, дає абсолютно на "голому місці" відчуття крутості та переваги, самовпевненої сміливості, нервового куражу. Поводиться і виглядає такий персонаж часто смішно і шкода, а почувається при цьому "королем світу". Часте вживання кокаїну, як пишуть у медичних довідниках, може призвести до "злісного збудження, вчинення насильницьких дій, у тому числі пов'язаних із захистом від уявного переслідування".  

Нічого не нагадує?

Путінська пітерська мафія ще в 90-ті займалася контрабандою кокаїну. Наприклад, одну тонну цієї речовини вони просто відкрито викрали в інших наркоторговців під виглядом поліцейської операції, а потім штовхнули наліво. Про це є багато інформації в інтернеті. Ну а про склад кокаїну в російському посольстві в Аргентині знають, мабуть, усі.

Так ось, вони не лише багато років барижать кокаїном, вони самі його активно вживають. Про те, що Жириновський сидить на коксі, у навколополітичній тусовці всі знали ще з початку 90-х. Соловйов теж давно відомий кокаїніст. Кокаїн допомагає йому завжди бути на зводі, годинами нести злісну ахінею в ефірі. Судячи з агресивно-самовпевнених маніакальних постів та виступів, швидше за все, сидить на коксі подружка Красовського Маргарита Симоньян, Марія Захарова, та й сам колишній потішний президент Медведєв. Ні, з горілки таке не навернеш, тільки під коксом з горілкою – багато кокаїністів поєднують кокаїн з алкоголем.

Не знаю чи сидить сам Путін на кокаїні, але діє, говорить і смикається він останнім часом як кокаїніст на стадії психозу, що розвивається.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Ігор ЕЙДМАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини