MENU

Євген Платон: Путін блефує, коли загрожує ядерними ударами. Але цей блеф, як і будь-який інший, має зворотний бік

1169 0

Як це буде? У межах Садового Кільця повною мірою буде зруйновано всі бомбосховища. Усі вентиляційні та каналізаційні споруди під землею в області "Площа Ілліча", "Серпухівська", "Зоопарк", "Проспект Миру" будуть зруйновані та завалені. Всі виходи та входи в метро, шахти вентиляції, службові та запасні виходи будуть завалені або роздавлені, або повністю заблоковані шаром розпеченої маси на поверхні.

Відомий український блогер, випускник Московського фізико-технічного інституту, змоделював наслідки, до яких може призвести ядерний удар по Москві в разі неадекватної поведінки Росії у питанні використання зброї масового враження, інформує UAINFO.org.

Зовнішні вибух матиме вигляд, характерний для термоядерного вибуху великої потужності. Біла сфера з плазми, яка в чотири рази вища за Останкінську телевежу, немов двокілометровий ковпак, накриє центр Москви. Через кілька секунд вона потьмяніє, покрившись червоною димною пеленою і відокремиться від поверхні, ніби спливаючи вгору.

Місто, покрите вогнем, немов коло доміно, ляже на всі боки, покриється клубами диму, а потоки вогню і диму будуть направлятися до сфери, що пыднымаэться, від периферії кола МКАД, тим самим утвориться "грибна ніжка", яка внизу потім розшириться до меж території поразки і звужуватиметься вгорі до сфери, що огортається хмарою "грибного капелюшка". 

Читайте також: "Це не блеф": Путін пригрозив Заходу ядерною зброєю 

В епіцентрі вибуху виникне спалах світла, який багатократно перебільшує звичайне сонячне світло. Протягом 0,03—0,04 сек. спалах перевториться в засліплюючу сферу, що світиться, її дааметр сягне 1,5— 2 км, а температура 10—20 млн градусів по Цельсію. Сфера покриє цент міста в радіусі Бульварне Кільце — Кремль — Полянка, а все, що зеаходиться у цих межах, миттю знищиться, так як перейде в стан плазми.

В радіусі 3—4 км миттю випаруються і перетворяться на попіл усі об'єкти, що мають органічне походження і які  відкриті прямому тепловому випромінюванню вибузу і всі живі істоти, які звернені у бік вибуху.

Будуть плавитися, випаруються і миттєво згорять металеві огорожі, асфальтові дорожні покриття, частини конструкцій будівель та покрівлі, стіни з цегли, цементута з керамічним облицюванням, причому це стосується і відкритих для прямого теплового випромінювання вибуху, і прихованих на глибину до кількох метрів. 

Всі речовини, що знаходяться в радіусі Садового Кільця, у тому числі і органічні вкриті, і неорганічні термостійкі, протягом декількох секунд після вибуху будуть спалені при температурі в десятки тисяч градусів. Подібне ви могли бачити в апокаліптичних фільмах, але такою ж буде і реальність за Третьої світової війни з активним використанням ядерної зброї.

У радіусі 20-25 км від епіцентру вибуху ядерної зброї в Москві спанеться загоряння всіх звернених у бік вибуху пластикових, дерев'яних та пофарбованих поверхонь, рослин, прогорять дахи з металу, будуть оплавлені камінь, скло, цегла та метал; випаруються шибки, згорять віконні рами, загориться асфальт, розплавляться дроти.

Місто Москва у межах МКАД буде охоплене активною пожежею, а за межами МКАД виникне кільцева лісова пожежа. Лісопаркові зони та добре забудовані масиви будуть повністю охоплені пожежами.

Станеться випаровування водойм річок Москва і Яуза, а верхній шар Хімкінського водосховища закипить.

Ви думаєте, що в результаті застосування чжерної зброї постраждають десь далеко, за межами "вашого району" зовсім непотрібні люди?

Помиляєтеся, і в цьому вам доведеться переконатись самим.

Я вже писав, що Путін блефує, коли загрожує ядерними ударами. Але цей блеф, як і будь-який блеф, має зворотний бік.

Тим, хто злякався можливої ядерної війни після перегляду чергової кремлівської агітки-лякалки, скажу по секрету: ядерна зброя РФ – це великий міф. Путінські наїзди на весь світ з загрозою ядерної війни – це блеф гопника, що прокрався і встиг збанкрутувати. 

Найсмішніше і найтрагічне в цьому знаєте що? Всіми цими погрозами про готовність застосувати ядерну зброю та навчаннями ядерних сил ЗС РФ Путін може спровокувати ЗС США на випереджувальний ядерний удар. 

Американці, особливо військові, все роблять строго за інструкціями, за відповідними протоколами загалом by the book. За наявності певних ознак загрози ядерного нападу на США далі процес піде автоматично, by the book.

"М'якотілий" президент Байден може виявитися не в змозі зупинити цей процес. На такий випадок права Президента США також обмежені. У разі загрози глобальної ядерної війни ніхто не буде "підставляти щоку" і чекати. Йому військові скажуть: Sorry Mr President! Your order is overruled by our instructions and the procedure protocol. 

Далі послідує неминучий удар з боку ЗС США з усіма наслідками. У 2001 році американські екологи змоделювали наслідки атаки ядерних сил США по ядерним силам РФ. 

Читайте також: Арестович пояснив, на що готовий Захід у разі застосування РФ ядерної зброї 

Кількість жертв цього удару, залежно від погодних умов, становитиме 11-17 млн осіб, із них 8-12 млн загинуть одразу.

У разі війни США можуть за перші години протистояння знищити 90% ядерного стратегічного потенціалу Росії. Таку оцінку можливостей нових видів озброєнь у сучасній війні навів віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, виступаючи на науково-практичній конференції "Бути сильним: гарантія національної безпеки Росії": "Згідно з результатами військової гри, наведеними в Пентагоні наприкінці минулого року, за допомогою 3,5-4 тис. одиниць високоточної зброї США можуть за 6 годин знищити основні інфраструктурні об'єкти противника та позбавити його можливості до опору".

 Доречно також нагадати, що дізнатися про превентивний ядерний удар ЗС РФ зможуть лише при підльоті боєголовок - на останній ділянці їхньої траєкторії. Їм просто нема чим зафіксувати цей удар. Останній супутник ОКО із угруповання раннього виявлення стартів МБР вийшов з ладу і зійшов з орбіти сім років тому. Вони можуть "побачити" боєголовки, що підлітають, тільки за допомогою РЛС, але зона їх дії - пару тисяч км, - за лічені хвилини до поразки цілей.

Ось так може раптово завершитися блеф, а заразом, і історія Росії.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Євген ПЛАТОН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини