Заміжні жінки, які працюють у середньому віці, щасливіші у старості — дослідження
Американський психолог Джоселін Вікл з’ясувала, що одружені працюючі жінки, мають менше шансів зіткнутися з депресією у похилому віці.
Провівши лонгітюдне дослідження емоційного благополуччя гетеросексуальних сімейних пар, Вікл наголосила на одній закономірності: жінки, які в середньому віці перебували на забезпеченні чоловіків, у старості відчували себе менш щасливими, ніж ті, хто весь цей час працював, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.
Що цікаво, пари, що брали участь в експерименті, ділили домашні обов'язки навпіл незалежно від того, працювала жінка чи ні. Виходить, що домашні клопоти не є рівноцінною заміною звичайній роботі.
Читайте також: Щастя за всяку ціну часто перетворюється на трагедію
Психолог дійшла висновку, що зайнятість – один із захисних факторів від депресії. У майбутньому вона планує продовжити вивчення психологічного добробуту жінок у відносинах, зосередившись на відмінностях у традиційних та сучасніших моделях сім'ї.
Читайте також: Шість причин посміхатися частіше: науковий підхід
Джоселін Вікл досліджує аспекти психології, пов'язані з сім'єю та стосунками. Вона проводила дослідження впливу соціуму та держави на інститут сім'ї, а також вивчала особливості поведінки підлітків та дошкільнят.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки