США планують відновити виробництво гаубиць М777 після успіху в Україні, – WSJ
Деякі країни зацікавилися ними після вражаючих результатів в Україні.
США планують відновити виробництво гаубиць M777 спільно з британським виробником озброєння. Про це пише The Wall Street Journal, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Відзначається, що британський виробник озброєнь BAE Systems PLC розглядає можливість відновлення виробництва гаубиць M777, тому що ефективність їх застосування в Україні відродила інтерес до них.
BAE заявила, що кілька країн зацікавилися покупкою M777. Компанія заявила, що веде переговори про перезапуск з армією США.
За словами аналітиків, висококласне озброєння, включаючи американську високомобільну артилерійську ракетну систему M142, або Himars, і англо-шведську переносну протитанкову ракету NLAW, які довели свою високу ефективність проти російських військ, отримають нові замовлення. Водночас низькі показники російського озброєння знизять їх продажу на світових ринках.
Читайте також: У США та Європи закінчується зброя для відправки в Україну, повідомило CNBC. Але це не точно
M777 дозволила українським силам стріляти ширшим спектром снарядів, ніж старіша зброя. Зокрема, характеристики M777 були поліпшені шляхом ширшого використання високоточних снарядів з GPS-наведенням, а не традиційних некерованих снарядів.
У BAE заявили, що якщо запити від потенційних покупців M777, в число яких входять країни Центральної Європи, перетворяться в реальні замовлення, це може привести до постачання до 500 нових гаубиць.
Ракети, які використовуються в американських керованих ракетних комплексах, коштують 150 тисяч доларів кожна. При цьому стандартний снаряд для M777 коштує 800 доларів, а керований снаряд Excalibur коштує близько 68 тисяч доларів.
США та союзники постачають озброєння в Україну, що виснажує їх запаси. Бездіяльні лінії постачання часто не можна включити одразу, на це потрібен час, а збільшення продуктивності активних ліній може зайняти деякий час.
Читайте також: До 80 снарядів за добу: українські військові показали, як 155-мм гаубиця M777 нищить рашистів. ВІДЕО
За оцінками BAE, для відновлення повного виробництва M777 потрібно від 30 до 36 місяців. При цьому компанії потрібен новий постачальник титану та легких компонентів зброї
M777 - польова причіпна гаубиця калібру 155 міліметрів. Має цифрову систему управління вогнем, яка аналогічна системам управління вогнем в самохідних артилерійських установках. Максимальна далекобійність звичайними снарядами - 24,7 км
Після того, як ЗСУ отримали "три сокири" втрати російської армії значно зросли. Успіхи української армії відзначили навіть у США.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки