Співробітниця ФСБ та найманець ПВК "Вагнер" запросили політичний притулок у Франції та дають цінні свідчення, – Insider
Співробітниця Федеральної служби безпеки Росії та представник приватної військової компанії "Вагнер", не змовившись між собою, синхронно попросили у Франції політичного притулку. Обидва готові надати важливі інсайди про свої силові контори, які безпосередньо беруть участь у вторгненні в Україну.
Про це виданню Insider розповів засновник Gulagu.net, правозахисник Володимир Осєчкін, інформує UAINFO.org.
Він зазначив, що обставини їхнього прибуття до Парижа літаком викликали тривогу у співробітників аеропорту.
"Обидва опинилися в одному літаку та обидва надіслали, згідно з правилами, свої посадкові талони. Тому, побачивши майже ідентичні посадкові з однаковими відмітками, ми вирішили, що дві різні людини відправили нам один квиток, потім придивилися і з'ясували, що одна сидить у 28 ряду, другий - у 29-му. У французької поліції та служби безпеки аеропорту теж виникли підозри, ситуація нестандартна", – поділився Осєчкін.
Читайте також: Путін заявив, що не шкодує про розпочату війну, і розповів, чи будуть нові обстріли
Проте, за словами правозахисника, зараз правоохоронні органи Франції беруть свідчення у росіян. Вони сподіваються отримати від найманця відомості, як було створено ПВК Вагнера при Міноборони РФ, як держава створила систему фінансування та забезпечення ПВК та як ці секретні підрозділи брали участь у диверсійній роботі на сході України, безпосередньо у Луганській області
"У співробітниці ФСБ досить серйозний інсайд, пов'язаний з документообігом, з великою кількістю важливої інформації, яка буде поетапно опублікована. Там і у зв'язку з вторгненням в Україну, і щодо процесів, що відбуваються останнім часом, по лінії департаменту контррозвідки та Міноборони", – резюмував Осєчкін.
Читайте також: Піонтковський дав прогноз, як будуть діяти наступники Путіна після його відходу від влади
Він додав, що, ймовірно, співробітниця ФСБ і "вагнерівець" отримають політичний притулок, оскільки їх життям загрожує небезпека: "Коли члени путінської системи виходять із неї, вони стають ворогами системи".
За останні місяці вже кілька співробітників спецслужб змогли виїхати з Росії та попросити притулку. Вони також дають свідчення.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки