MENU

Контекстна реклама: що це, переваги

102 0

В умовах війни вести бізнес в Україні дуже складно. Платоспроможних людей не так багато, як раніше, частина цільової аудиторії виїхала або перебуває на тимчасово окупованих територіях. Якщо офлайн-магазини довелося зачинити, не слід вважати, що діяльності остаточно кінець. Навпаки, її варто продовжувати, адже зараз тим більше важливо сплачувати податки й донатити на армію. Найуспішнішим буде бізнес онлайн.

Щоб витримати конкуренцію, яка в теперішніх умовах є дуже великою в будь-якому напрямку діяльності, найкраще застосувати методики інтернет-оптимізації. Для цього використовують технології SEO, або Search Engine Optimization. Передбачається проведення великої кількості заходів для підвищення позицій сайту в пошукових системах та потрапляння до першої п’ятірки або десятки видачі.

Контекстна реклама як одна з методик оптимізації

SEO дасть ще кращі результати, якщо поєднувати його з іншими технологіями та загалом вдаватися до комплексного просування. Фахівці агенції Elit-Web застосовують один із найпопулярніших видів інтернет-реклами – контекстну. Вона дає гарантовані результати, тому що показується згідно з інтересами конкретного користувача. При цьому враховується, які запити він вводив у пошукових системах та які сторінки відвідував.

СЕО-оптимізація часто займає багато часу через те, що це дуже об’ємний процес, який охоплює купу різноманітних дій. Потрібно провести повноцінний аудит сайту, сформувати семантичне ядро, зробити перелінковку, виправити технічні помилки, покращити юзабіліті. Для цього знадобиться не день і не два. Буває, що створення розширеного семантичного ядра розтягується на кілька місяців.

Контекстна реклама – це короткі оголошення, які показуються на необхідних сторінках, що відповідають тематиці. Це визначається за релевантними ключовими словами. Саме тому ці невеликі текстові повідомлення, часто з картинкою, майже завжди актуальні. Коли людина бачить оголошення, що відповідає її інтересам, їй достатньо клікнути на нього, щоб перейти на сайт, який оптимізують в такий спосіб. Як результат, значно збільшується трафік.

Що таке контекстна реклама: види, суть та завдання контекстної реклами

Які головні переваги

Контекстна реклама найбільш ефективна для нещодавно створених інтернет-магазинів. Проте у разі використання цього методу сайт повинен бути зрозумілим, привабливим, простим і зручним у використанні. Якщо ресурс не відповідатиме цим вимогам, користувач залишить його, так і не зробивши замовлення. Тим не менш контекстна реклама РРС має достатньо плюсів:

  • точне попадання на зацікавленого користувача. Оголошення охоплюють лише цільову аудиторію. Остання визначається за пошуковими запитами й відвідуваними в Інтернеті сторінками;

  • оплата лише за результат. Замовник сплачує тільки ті покази, за якими користувачі переходили на сайт;

  • швидка віддача. Часто буває, що вже за кілька годин після запуску кампанії трафік на вебмайданчику суттєво зростає;

  • мінімальний бюджет. Це найкращий спосіб заявити про себе, маючи в розпорядженні невелику суму. Тому контекстну рекламу часто вибирають ті, хто тільки починає вести бізнес онлайн;

  • гнучкі налаштування. Можна враховувати географію, а саме місцевість, де перебуває потенційний клієнт, налаштувати показ у певний час, встановити інші зручні параметри для кращих результатів.

Слід враховувати й деякі недоліки цього методу просування. Результат часто буває швидким, але недовгим. Щоб оголошення й далі ефективно працювали, потрібно змінювати налаштування та вкладати гроші. Дуже важливий професійний підхід. Неправильні параметри призводять до додаткових витрат, але не дадуть потрібного результату. Найкраще замовляти послугу контекстної реклами в агенції Elit-Web (докладніше - https://elit-web.ua/uslugi-kontekstnoy-reklamy).

Ціна на просування за допомогою цієї методики залежить від різних факторів. Перш за все вона визначається напрямком діяльності та рівнем конкуренції в цій сфері. Досвідчені фахівці допоможуть знизити витрати й отримати найкращий результат. Деякі намагаються налаштувати контекстну рекламу самостійно. Але, як уже писалося вище, неправильні вказівки значно збільшують суму, яку витрачає замовник, і мають не таку велику віддачу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини