MENU

Історичні "скрепи" на "московських болотах" розсипалися прахом

1471 0

2022 рік може увійти у історію, як рік руйнації міфів, якими протягом багатьох десятиліть кремль намагався приховати власну безсилість та нікчемність. Величезна країна, що опинилася у заручниках диктатора, який розпочав безпідставну злочинну агресію проти України, за короткий проміжок часу "розпрощалася" з усіма "скрепними" мріями про "світове панування".Історичні "скрепи", за які так "бореться" кремль, відводячи вирішальну роль "московським болотам" практично в усіх цивілізаційних процесах, розсипалися прахом навіть незважаючи на постійні спроби підміни реальної історії на вигадки кремлівських мізків, пише координатор Центру Волонтерів КОДА Юрій Федоренко, інформує UAINFO.org.

"Друга у світі армія", "непереможна та легендарна", не витримавши перевірки Збройними Силами України на полі бою, тікає з тимчасово окупованих територій, залишаючи по собі тисячі знищених "богатирів" та сотні тисяч тон металобрухту, на який перетворили Захисники України смертоносну ворожу техніку.Казочка про "ракети та балет" розвіялася, як туман на сонці. Від балету залишилася тільки всенародна російська мрія по скоріше побачити у телевізорі "Лебедине озеро". А від "ракет" - оспіваної поколіннями росіян могутності та потужності російської армії – залишилася лише "червона кнопка", та й то у незрозумілому стані. Злетить – не злетить, вибухне – не вибухне, якщо вибухне – то де: у пусковій шахті?

Руйнація "військово-оборонно-наступальної" "скрепи" сучасної росії цілком "на совісті" нинішнього керівництва кремля, якому, на наше українське щастя, не хватило розуму скористатися потужним смертоносним спадком срср. Путін та його опричники за роки свого правління практично знищили власну армію, "висмоктавши" без залишку фінансування та розпродавши все, що можна було хоч комусь продати.

Починаючи з військової реформи 2009 року, завдяки так званій "оптимізації військової освіти", був практично зруйнований ланцюг набуття військової освіти, відшліфований за часів срср. 4-5-6 років навчання у ВВНЗ МО для всіх офіцерів. Академічна освіта від полковника. 10% генералітету мав за плечима Академію Генерального Штабу. Високий освітній ценз, як складова престижу офіцерського звання, практично втратив свою значущість з переходом до "нових оптимізованих стандартів".Раніше Військова академія ім. М.М. Фрунзе мала п'ять факультетів. Лише на загальновійськовому факультеті навчалося на двох курсах 160 військовослужбовців. Після проведення "оптимізації", у 2010 році, до військового навчально-наукового центру Сухопутних військ на який перетворилася академія, поступили 44 курсанти в офіцерському званні. А в академію Генерального штабу набрано було всього 16 слухачів.

Використання армії рф можновладцями кремля як величезної годівниці, за рахунок якої будуються вілли у Ніці, величезні океанські яхти та формуються мільярдні статки призвели до катастрофічних наслідків. Розкрадання "оборонних бюджетів" різко погіршило фінансове та соціальне забезпечення офіцерського складу та членів їх сімей, що стало причиною масових звільнень тих офіцерів, хто міг забезпечити собі та своїй сім’ї більш якісне існування у "позавоєнному" житті. Залишалися тільки ті, хто або сам був "біля годівниці" та міг "користуватися благами військової корупції", або ті, хто не вмів нічого, окрім "крокувати на плацу" і навіть не намагався поліпшити ні стан армії в цілому, ні своє власне існування.

Юрій ФЕДОРЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини