Російські випробування підводного дрона "Посейдон" із ядерним зарядом, найімовірніше, провалилися, – CNN
Росії не вдалося провести успішні випробування підводного безпілотного апарату "Посейдон" із ядерним зарядом. У РФ можуть планувати провести повторні випробування, але взимку будуть обмежені можливості для них.
Про це повідомив американський телеканал CNN із посиланням на неназваних високопосадовців у США. Американці вважають, що росіяни могли мати технічні труднощі, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.
Високопоставлений американський чиновник повідомив виданню, що за останні тижні США спостерігали, як російські військово-морські кораблі готуються до можливого випробування нової ядерної торпеди.
Читайте також: Российский флот получил субмарину с термоядерными торпедами "неограниченной" дальности "Посейдон"
Серед суден, які брали участь у підготовці, був підводний човен з крилатими ракетами "Бєлгород", модифікований для спеціальних операцій, здатний запускати безпілотні підводні апарати, зокрема торпеду "Посейдон".
Проте минулого тижня кораблі та підводний човен, на яких міг бути апарат, залишили випробувальний полігон і повернулися до порту, не провівши пусків.
У США вважають, що в російської армії виникли технічні проблеми із запуском торпеди. На їхню думку, Росія може провести повторні випробування, але взимку будуть обмежені можливості для їхнього проведення.
Читайте також: США можуть використати руйнівні ракети Tomahawk, якщо Росія завдасть ядерного удару: що вони вміють
Видання зазначає, що випробування торпеди, ймовірно, ще більше розпалило б напруженість у відносинах РФ зі США. Вашингтон і його союзники ретельно стежать за будь-якими ознаками того, що Росія може готуватися застосувати ядерну зброю у війні в Україні. США також приділяють особливу увагу будь-яким можливим випробуванням торпеди "Посейдон".
Торпеда "Посейдон" — безпілотний підводний апарат з ядерним двигуном, здатний нести як звичайні, так і ядерні боєприпаси. Його ядерна рушійна система дає "Посейдону" практично необмежений радіус дії.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки