Іспанія 7:0 Коста-Ріку: рекорд чемпіонатів світу. ВІДЕО

393 0

У середу, 23 листопада, в рамках першого туру групового турніру чемпіонату світу з футболу, який проходить в Катарі, збірна Іспанії зустрічалася з національною командою Коста-Ріки.

Поєдинок команд проходив на стадіоні "Ель-Тумама" в Досі і завершився з рахунком 7:0 на користь європейської команди, інформує УНІАН.

Через 11 хвилин після стартового свистка рахунок відкрив нападник команди Луїса Енріке дані Ольмо. Через 10 хвилин Марко Асенсіо зміцнив перевагу іспанців. Йому асистував Жорді Альба. Незабаром Ферран Торрес довів рахунок до розгромного, реалізувавши пенальті.

Решту голів футболісти збірної Іспанії забили у другій половині зустрічі. Відзначилися Ферран Торрес, Гаві, Карлос Солер і Альваро Мората.

Іспанія - Коста-Ріка - 7:0

Голи: Ольмо, 11, Асенсіо, 21, Торрес, 31, 54, Гаві, 74, Солер, 90, Мората, 90+2