MENU

Онука письменника Корнія Чуковського знайшли мертвим у квартирі в Москві

611 0

Онука письменника Корнія Чуковського знайшли мертвим у квартирі в Москві

Онука відомого дитячого письменника Корнія Чуковського Миколу Чуковського знайшли мертвим у його квартирі в Москві. Покійний мав українське коріння, адже його легендарний дідусь був позашлюбною дитиною полтавської селянки Катерини Йосипівни Корнійчукової, а батько – Микола Чуковський-старший – народився в Одесі, як і його вже нині покійний син.

Попередньо причиною смерті нібито стала хвороба. Миколі Чуковському було 89 років. Про це повідомили російські ЗМІ, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Микола Чуковський помер у середу, 30 листопада, в квартирі на південному заході Москви. Його тіло знайшли близько 21:00.

Микола Чуковський був відомим фізиком і автором близько 60 наукових праць у галузі оптичного зв'язку.. Він також був одружений на знаменитій радянській тенісистці Анні Дмитрієвій. Їх познайомив перший чоловік спортсменки – онук радянського письменника Олексія Толстого.

Як відомо, Корній Чуковський був позашлюбною дитиною служниці, полтавської селянки Катерини Йосипівни Корнєйчукової та Еммануїла Соломоновича Левенсона. Еммануїл був сином лікаря та почесного громадянина Одеси.

Мати Корнія розмовляла з сином тільки українською мовою, тому він перейняв у неї любов до України. Чуковський був перекладачем українських поетів (збірка "Молода Україна"), упорядником кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка та автором нарису "Шевченко".

Його син – Микола Чуковський – також був письменником та провів левову частину життя в Одесі. Там же народився й нині покійний Микола Чуковський-молодший.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини