MENU

Росія заявами про готовність до переговорів намагається влаштувати "торги" з Заходом, – ISW

691 0

Росія заявами про готовність до переговорів намагається влаштувати "торги" з Заходом: в ISW розкрили деталіПутін намагається заманити Захід у переговорний процес

Країна-агресор РФ намагається отримати вигоду із прагнення Заходу до переговорів, щоб створити динаміку, в якій західні офіційні особи відчувають необхідність йти на попереджувальні поступки, щоб всадити Росію за стіл переговорів. При цьому риторика диктатора Володимира Путіна вказує на те, що він не зацікавлений у серйозних переговорах з Україною.

Крім того, країна-агресор зберігає максималістські цілі війни. Про це йдеться в аналітиці Інституту вивчення війни, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Варто зазначити, що 2 грудня Путін провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцем, в якому хибно заявив, що фінансова та військова допомога Україні створює ситуацію, за якої український уряд категорично відкидає переговори між Москвою та Києвом.

Шольц, своєю чергою, заявив, що будь-яке дипломатичне рішення в Україні має включати виведення російських військ з території країни. Розмова Путіна та Шольца збіглася з дипломатичною ініціативою президента США Джо Байдена від 1 грудня, в якій американський лідер заявив, що готовий поговорити з Путіним, якщо російський президент шукатиме спосіб покласти край війні.

Читайте також: Зеленський розповів про роботу щодо створення спецтрибуналу для РФ

Аналітики зазначають, що представники Кремля часом роблять заяви про переговори, щоб створити у західних офіційних осіб уявлення про те, що Росію треба заманювати до переговорів. Кремль, ймовірно, має намір створити ситуацію, за якої Захід пропонуватиме РФ запобіжні поступки, сподіваючись переконати агресора розпочати переговори, не вимагаючи значних попередніх поступок від Росії.

Заяви агресора наголошують, якими можуть бути деякі з цих бажаних превентивних поступок: скорочення західної фінансової та військової допомоги Україні, визнання незаконної анексії Росією української території та обмеження на військові дії НАТО та Заходу в Європі.

Читайте також: Путін має два виходи у війні з Україною: експерт розкрив подробиці

Кремль також зберігає розпливчастість у своїх формулюваннях щодо предмета переговорів, ймовірно, для того, щоб переконати західних офіційних осіб розпочати переговорний процес без чіткого визначення того, чи переслідують переговори припинення вогню, мирний процес чи остаточну мирну угоду.

"Росії була б вигідна тимчасова угода з Україною та країнами Заходу, яка створює паузу в бойових діях, що дозволяє РФ посилити російські ЗС для майбутніх військових операцій, які мають максималістські цілі в Україні. Однак Путін не виявляє особливого інтересу до такого припинення вогню, і Кремль продовжує висувати вимоги, які рівні повної капітуляції Заходу", – йдеться в аналітиці ISW.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини