MENU

Що таке товарна CPA мережа простими словами?

544 0

Що таке товарна CPA мережа простими словами?

Просування товарів (або бренду) в мережі Інтернет передбачає використання безлічі інструментів. Як відомо, реклама – це основа веб-маркетингу, що цілком доказала свою дієвість. Одним з найефективніших методів роботи з рекламою є співпраця зі спеціальними сервісами, що забезпечують вигідну взаємодію між продавцем реклами (рекламодавцем) та технічним виконавцем (вебмастером) в рамках партнерської програми. Такі сервіси називаються CPA мережами.

Що таке CPA-мережа?

Абревіатура CPA розшифровується як cost per action, що означає плату за цільову дію. Але про все по черзі. Принцип роботи CPA відповідає принципу роботи звичайного майданчика для рекламодавців, але з деяким цікавим нюансом, який полягає у взаємовигідному співробітництві всіх учасників ринку.

Отже, CPA мережа товарна – це сервіс, який виконує роль посередника між рекламодавцем та вебмастером, при цьому CPA-мережа консолідує процес створення та розміщення реклами, а також автоматизує корисну віддачу для всіх сторін учасників (мережа – рекламодавець – вебмастер).

Чому виникли CPA-мережі?

У межах цифрового маркетингу відомі бренди постійно співпрацюють з різними ресурсами (інформаційні сайти, блоги, стрічки новин), і це потребує залучення значних ресурсів. Завдяки CPA мережам компанія може працювати на ринку Інтернет реклами більш централізовано, оскільки CPA-мережа сама забезпечує постійну комунікацію між продавцем реклами, технічним виконавцем та майданчиком для розміщення, беручи на себе роль «агрегатора офферів».

Принцип взаємодії

Отже з’ясуємо, як саме відбувається дана співпраця. CPA-мережа укладає договір із ресурсом певної тематики щодо розміщення оголошень від рекламодавців. Далі маємо наступну послідовність:

1.     Коли рекламодавцю необхідно знайти майданчик для розміщення реклами, він викладає в рамках CPA-мережі свій оффер (тобто технічне завдання) для вебмастерів.

2.     CPA-мережа перевіряє оффер, і якщо все відповідає умовам співпраці, відкриває доступ до нього розробникам (вебмастерам).

3.     Вебмастер бере в роботу замовлення та створює рекламне повідомлення, після чого воно розміщується на цільовому сайті.

4.     Коли клієнт виконує заздалегідь умовлену цільову дію (це може бути покупка, замовлення, реєстрація, завантаження додатку тощо), вебмастер отримує оплату у вигляді проценту.

Таким чином маємо взаємовигідну співпрацю, в межах якої всі сторони отримують те, на що розраховують: рекламодавець розміщує ТЗ та платить за цільову дію, CPA-мережа переводить оплату вебматеру та бере комісію за посередництво, вебмастер створює рекламодавцю трафік та отримує оплату за кожний лід.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини