Нова слонова кістка. Браконьєри загрожують популяції бегемотів
Згідно з дослідженням організації Born Free, заборона на торгівлю слоновою кісткою у Великій Британії спровокувала зростання торгівлі бивнями гіпопотамів.
Як відомо, зуби бегемота цінуються як матеріал для виробів. Це приваблює браконьєрів та загрожує популяції тварин, повідомляє BBC, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.
У червні минулого року Великобританія оголосила про майже повну заборону торгівлі слоновою кісткою. Після цього благодійна організація із захисту тварин Born Free вивчила ситуацію на трьох найбільших онлайн-ринках.
«Ми виявили зростання торгівлі іклами гіпопотама у Великобританії протягом місяця після введення майже повної заборони на продаж слонової кістки», — говорить Френкі Осуч, автор звіту, опублікованого Born Free.
Це тривожний сигнал, адже популяція бегемотів у дикій природі під загрозою. Як і слонову кістку, зуби та бивні бегемотів часто використовують для декоративного різьблення, але вони дешевші і дістати їх легше.
Конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, які перебувають під загрозою зникнення (CITES), не забороняє продаж частин тіла гіпопотамів, хоча для міжнародних продажів потрібен дозвіл на експорт.
Підраховано, що з 1975 по 2017 рік лише легальний продаж бивнів бегемота склав 770 тисяч кг.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки