MENU

Українцям доведеться змінювати професію: чого чекати від ринку праці в 2023 році

1806 0

Українцям доведеться міняти професію: чого чекати від ринку праці в 2023 році

В Україні зростає попит на фахівців без досвіду праці. Роботодавці готові навчати нових співробітників, але при цьому не всі хочуть платити високі зарплати фахівцям з досвідом. Крім того, у деяких сферах різко впала кількість вакансій, і українці будуть змушені змінювати професії.

Як повідомляє UBR, зростання кількості пропозицій для співробітників без досвіду роботи виділяли як одну з нових тенденцій ринку праці в EBA і grc.ua. Працевлаштовуючи та навчаючи новачків замість найму досвідчених фахівців, компанії також можуть заощадити, зазначається у дослідженні, інформує UAINFO.org.

Через відплив кадрів одним з основних трендів сьогоднішнього ринку праці в Україні стало освоєння співробітниками нових спеціальностей, вважає директор управління персоналом "Дарниці" Олена Соколова. За її словами, компанії зацікавлені у наданні співробітникам можливостей для перекваліфікації, крос-функціональних переходів та перепідготовки. Так, співробітників "Дарниці", які не змогли продовжити виконувати колишні функції, компанія задіяла у роботі свого всеукраїнського кол-центру.

Читайте також: Росія вкрала в України зерно щонайменше на 1 млрд доларів, – Bloomberg

Необхідність освоєння працівниками нових навичок продиктована і реаліями воєнного часу. Так, у "ІТ-Інтеграторі" у 2022 році відкривали нові напрямки діяльності у сфері оборонного замовлення. Для цього компанія набирала нові команди та здійснювала їх адаптацію до виконання поставлених завдань.

Для успішного працевлаштування претендентам необхідно освоювати нові вміння й у 2023 році, вважає керівник напряму рекрутингу та Executive search порталу grc.ua Наталія Слинько. У разі ухвалення рішення про перекваліфікацію експерт рекомендує звертати увагу на сфери діяльності з великою кількістю вакансій – як правило, каже Слинько, це рітейл та продаж.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини