MENU

Путін готовий до втрат у 100 тисяч на рік: що не так із цим наративом

1491 0

Путін готовий до втрат у 100 тисяч на рік... Саме такий наратив зараз поширюють із не зовсім зрозумілою причиною різного роду російські ліберальні голови, які говорять, і всіляко інтегрують цю єресь у наш інформаційний простір. Що ж, давайте розберемося аналітично

Про це на власній сторінці у Facebook пише військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко, інформує UAINFO.org

Чесати язиком про втрати в 100 тис легко, коли відключається розсудлива частина мозку, а вона часто у багатьох відключена. Що ж... почнемо? 

Читайте також: "Щоб не засмучувати": правозахисникам заборонили питати у Путіна про втрати в Україні

За жовтень, листопад та неповний грудень РОВ втратили в Україні 44 950 осіб. З урахуванням санітарних втрат це 135 тис. як мінімум. А це понад 1/3 від усієї мобілізації. 

Тобто, дорогі недоаналітики, РОВ втратили за 3 місяці більше, ніж ви там собі спрогнозували на наступний рік за готовністю путіна до втрат. Так, що ж ви божевільні несете? Той самий випадок, коли про цифри говорить голова, що говорить, а зовсім інша справа, коли людина здатна мінімально аналізувати.

Але йдемо далі. 

100 тис. втрат за нинішньої інтенсивності втрат, це термін півроку. Тобто через півроку будуть ці 100 тисяч 200-х. А скільки 300-х? Припустимо, 300 тис. У такому разі, загальна кількість санітарних втрат становитиме орієнтовно 400 тис.

У такому разі протягом півроку росія має мобілізувати до 1 млн осіб, щоб постійно компенсувати втрати у зоні БД. А це, у свою чергу, матеріально-технічне забезпечення цієї маси тим, чого не було на момент часткової мобілізації, не кажучи про перспективу мільйона.

Читайте також: Путін готовий пожертвувати 20 млн своїх солдат заради перемоги в Україні, але його удача скінчилася, – ексдипломат РФ 

У нинішніх умовах з 2023 року втрати РОВ цілком можуть досягати 200 тис 200-ми і не менше 600 тис 300-ми, тобто це 2 - 2,5 млн мобілізованих на рік.

Путін, можливо готовий відправити в м'ясорубку 100 тис тушок, 200 тис і навіть більше, але чи потягне це сама росія і можливості морф? НІ.

Але є дуже цікавий фактор, а саме, так само як відсутність професійної складової у військах РОВ, відсутність технічної компоненти та МТЗ матимуть вплив на зростання втрат у геометричній прогресії. Тобто... 100 тис? Ні, це буде не за рік, півроку... раніше.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Олександр КОВАЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини