MENU

Росія на порозі громадянської війни, яку розпочнуть приватні армії олігархів, – Піонтковський

1564 0

Росія на порозі громадянської війни, яку розпочнуть приватні армії олігархів, – Піонтковський

Російські криміналісти готуються ділити те величезне майно, яке залишиться після падіння нинішньої влади Кремля.

Політолог і публіцист Андрій Піонтковський розповів "Еспресо", що громадянська війна в Росії розпочнеться вже незабаром. На думку експерта, приватні армії криміналістів-олігархів будуть воювати між собою, змагаючись за вплив та за сировинні ресурси й заводи, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Путін завершує 2022 рік низкою нищівних поразок армії РФ в Україні та втратою підтримки союзників, – Newsweek

"А за кілька днів до того, як Пригожин послав Медведєва на три літери, він послав начальника генерального штабу на 5 літер, причому навіть не він, а хтось із його підлеглих. Ото був сором! Після того, як два пригожинські кримінальники послали Герасимова, міністерство оборони випустило спеціальне комюніке, що це фейк українських пропагандистів і нацистів, нічого подібного бути не могло. Після цього Пригожин знову принизив, особисто привітавши та вручивши якийсь диплом тій людині, що назвала Герасимова пі***ом. Це щось неймовірне. Це показує, що в Росії вже є громадянська війна і вона невідворотна, причому громадянська війна цілком нового типу. Це буде боротьба кримінальників між собою за величезну власність, що залишиться без господаря", - пояснив політолог.

Піонтковський зауважив, що у РФ криміналістичні фінансово-промислові групи будуть ділити між собою підприємства.

Читайте також: Путін міг почати війну проти України під дією гормональних ліків – розвідка Данії

"Це приватні армії – Кадирова, Пригожина. І Рогозін намагався створити, але його в д**у поранило. Пригожин найактивніший із них у цій громадянській війні в Росії за її величезні ресурси, бо у Пригожина сила. Начальник генерального штабу, що має ГРУ, яке зараз головне управління спецназу, – чому він не може послати кілька команд заарештувати Пригожина чи повісити? Він не може цього зробити, тому що громадянська війна вже є. А у Пригожина найпотужніша й найефективніша армія.

Коли пі***ом називають начальника генерального штабу, пі***ом автоматично стає верховний головнокомандувач. Це перші вісники громадянської війни на руїнах і уламках Російської імперії, також чудове для нас свідоцтво не просто концептуального руйнування системи. Я наполягаю на цьому, що це свідоцтво гарячої громадянської війни, що вже відбувається у Росії, між бандами мерзотників, які готуються ділити те величезне майно, яке залишиться після падіння нинішньої влади", - додав Піонтковський.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини