MENU

"Божественна пропорція": сім найкрасивіших порід собак. ФОТО

6320 0

 "Божественна пропорція": сім найкрасивіших порід собак. ФОТО

На стандарти краси впливає не лише мода, а й математика. Метод золотого перетину, який упродовж багатьох століть використовується у фізиці, математиці, архітектурі для оцінки правильності форм, можна застосувати на людях і навіть тваринах.

Дослідники виміряли, наскільки близькі пропорції різних порід собак до показника золотого перетину, що дорівнює приблизно 1,62, щоб математично обчислити їхню красу. Найбільш близькими до "божественної пропорції" виявилися сім порід собак, інформує UAINFO.org з посиланням на видання The Yorkshire Post.

Керн-тер'єр

Найкрасивішою породою собак, згідно з дослідженням, проведеним експертами, є керн-тер'єр. Зовнішність цієї невеликої тварини на 88,7% близька до показників золотого перетину. Керн-тер'єр вважається веселою та життєрадісною породою. Собака потребує руху та постійної уваги власника. Вона не любить самотності.

Вест-хайленд-уайт-тер'єр

На другому місці опинився вест-хайленд-уайт-тер'єр із результатом 87,5%. Цей невеликий собака має зухвалий і бешкетний характер, тому потребує дресирування. Може бути дуже впертим, при цьому стає гарним сторожем. Попри деякі труднощі, вест-хайленд-уайт-тер'єр вважається досить лагідним вихованцем.

Читайте також: Коли вдома мало місця: вісім порід собак, які підходять для утримання у квартирі

Бордер-колі

Бордер-коллі близький до "божественної пропорції" на 86,7%. Порода вважається дуже розумною, енергійною та відданою. Бордер-коллі потребує серйозної фізичної та розумової активності, інакше може почати поводитися деструктивно.

Родезійський ріджбек

Родезійський ріджбек посів четверте місце із показником 86%. Вихованець має спокійний характер, при цьому підходить для полювання та охорони. Родезійський ріджбек одночасно незалежний і відданий господареві.

Вельштер'єр

Показник краси вельштер'єру на 85,9% близький до золотого перетину. Собака має трохи незвичайну зовнішність, життєрадісний і цікавий характер. Вельштер'єри вважаються розумними та безстрашними тваринами.

Читайте також: Скрізь шерсть і неможливо заснути: шість порід собак, яких не слід брати в ліжко

Веймаранер

Ця порода посіла шосте місце із показником, близьким до "божественної пропорції" на 85,6%. Це ще один великий собака у списку найкрасивіших порід. Тварина має ефектну та елегантну зовнішність з гладкою сірою або бежевою вовною та яскравими очима. Веймаранер має всі якості мисливця, при цьому доброзичливий і слухняний.

Новошотландський ретрівер

Цей собака опинився на сьомому місці із показником 85%. Він схожий на золотистого ретрівера, але має більш помаранчеве забарвлення вовни. Новошотландський ретрівер відрізняється товариськістю, життєрадісністю, активністю та добродушністю.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини