У Білорусі узаконили піратське використання фільмів, ігор і музики
Згідно з новим законом, щоб імпорт таких товарів не вважався злочином, досить включити його до переліку "істотно важливих" для внутрішнього ринку.
Цифрове піратство фактично було узаконено у Білорусі після того, як там прийняли новий закон. Він допускає використання в країні фільмів, музики та комп'ютерних програм без згоди їхніх іноземних правовласників, інформує UAINFO.org з посиланням на DW.
Відомо, що новий закон легалізує ввезення в Білорусь товарів без дозволу їхніх іноземних правовласників. При чому це стосується не тільки так званих "недружніх", а й всіх інших.
Читайте також: В меню – квашена капуста і компот: чим годує відвідувачів білоруський замінник MсDonald's
У Білорусі заявили, що таке рішення являється "розвитком інтелектуального і духовно-морального потенціалу суспільства" і "зменшенням критичної нестачі на внутрішньому ринку продовольчих та інших товарів".
Водночас у законі вказано, що за використання іноземних комп'ютерних програм, музики, телепередач і "аудіовізуальних творів" має виплачуватися винагорода. Проте якщо зараховане на рахунки патентного органу роялті не буде затребувано протягом трьох років, ці гроші переходять до бюджету Білорусі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки