Розроблено літаючий хмарочос, який звисатиме з астероїда на орбіті Землі: футуристичні фото
Архітектурна фірма Clouds AO представила концепт величезного літаючого хмарочоса Analemma Tower, який за допомогою тросів буде прикріплений до астероїда, який буде розміщено на орбіті Землі.
Як пише The Sun, концепт вежі заснований на ідеї космічного ліфта, який міг би підіймати людей на орбіту нашої планети, повідомляє Обозреватель, інформує UAINFO.org.
За задумом архітекторів вежа Analemma Tower складатиметься з сотень поверхів, де будуть розміщені ресторани, магазини, офіси, сади, квартири і навіть релігійні споруди. Розмір та форма вікон відрізнятимуться залежно від висоти, з урахуванням тиску та зовнішньої температури.
Найвища точка хмарочосу, якщо він коли-небудь буде збудований, знаходитиметься на рівні 32 кілометрів над Землею, "проштрикнувши" атмосферу нашої планети та пропонуючи неймовірні види відкритого космосу.
Нижня ж точка хмарочосу знаходитиметься на висоти від 1 до 3,5 км над поверхнею і потрапити туди можна буде лише за допомогою літальних апаратів.
"Помістивши великий астероїд на орбіту над Землею, до поверхні можна опустити високоміцний кабель, на якому можна підвісити надвисоку вежу. Оскільки вежі буде підвішеною в повітрі, вона може бути побудована в будь-якій точці світу і згодом доставлена до кінцевого місця розташування", – заявили автори ідеї.
Представляючи свій концепт вони планували збудувати його над Дубаєм, оскільки місто зарекомендувало себе швидким та дешевим будівництвом хмарочосів, а уже розмістити його над Нью-Йорком.
Положення будівлі в небі буде змінюватися по вісімці, пролітаючи над Нью-Йорком, Флоридою і вниз до Південної Америки, а потім повертатися в точно таке ж положення кожен день.
Орбіта буде відкалібрована таким чином, щоб вежа повільно ковзала над Нью-Йорком, пропонуючи вражаючий вид на місто в нижній частині будівлі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки