MENU

Як правильно вибирати чоловічий класичний костюм?

367 0

Не секрет, що костюм (брюки плюс піджак) є уособленням ділового стилю та підкреслює статус чоловіка. Це справді особливий комплект одягу, адже на відміну від інших варіантів сучасного офіційного стилю він не передбачає зайвої вольності, натомість має суворо відповідати певним встановленим канонам. Вибір чоловічого костюма повинен бути на 100% вдалим. В іншому випадку можна сформувати неправильне враження, адже як відомо – перше враження на 80% залежить саме від нашого зовнішнього вигляду.

На що звертати увагу в першу чергу?

Вибираючи чоловічий костюм, важливо підібрати одяг так, щоб він враховував особливості фігури, статус, а також специфіку обстановки, для якої він призначений. Особливо це стосується піджака, адже це більш помітний елемент комплекту, аніж брюки.

Більше інформації можна знайти в INTERTOP (мережа магазинів одягу в Києві), де також є можливість купити чоловічі костюми з урахуванням всіх можливих характеристик та за розумною ціною.

Повертаючись до критеріїв вибору, зазначимо, що існує декілька класифікацій піджаків. У відношенні розташування ґудзиків він може бути 2-х типів:

  • однобортний – найбільш популярний варіант, призначений як для світських вечірок, так і для ділових зустрічей, має один ряд ґудзиків, може бути застібнутий або ні, а його нижні поли не перетинаються між собою;

  • двобортний – суто офіційний варіант, має систему ґудзиків у два ряди, нижні поли покривають одна одну, його заведено носити завжди повністю застібнутим.

Дуже важливим критерієм є правильний відтінок (зазвичай слід вибирати щось середнє, не «траурне» і не занадто помпезне), а також посадка костюму.

Вибираємо чоловічий костюм по типу крою

Дуже важливо, аби чоловічий костюм чітко підходив по розміру, посадці та дизайну. В розрізі цього розглянемо даний одяг по типу крою:

  • англійський – класична модель, яка добре підкреслює плечі та загальну виправку, має лаконічний дизайн та небагату фурнітуру, загалом це універсальний варіант, що однаково підходить чоловікам будь-якого віку, статури та соціального статусу;

  • італійський – від англійського варіанту відрізняється дещо піднятими плечима та звуженою талією, що забезпечує більш чітку посадку по фігурі;

  • американський – типовий костюм в стилі casual, що означає певне нехтування стосовно класики, призначений здебільшого для повсякденного носіння, меншою мірою для офіційних заходів.

Ще важливо звертати увагу на якість тканини та фурнітури. Фасон також має бути актуальним, адже попри традиційність даного одягу, не варто думати, що костюми 2000-х і сучасні моделі – це одне і теж саме.

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини