MENU

Дітям-сиротам особливо потрібна увага дорослих, їм треба знати, що вони не одні в цьому світі, – волонтерка. ФОТО. ВІДЕО

335 0

Дітям-сиротам особливо потрібна увага дорослих, їм треба знати, що вони не одні в цьому світі, – волонтерка. ФОТО. ВІДЕО

Щиро дякуємо керівнику Державної екологічної інспекції Зубовичу Ігорю Олеговичу та керівнику Регіонального управління Державної екологічної інспекції в Луганській області Гацько Анатолію Анатолійовичу за те, що подарували діткам прекрасні подарунки!

Про це пише менеджер проєктів, волонтерка Ілона Сабадан, інформує UAINFO.org.

"31 грудня ми їздили до Санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів 21 до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ВПО з м. Торецьк, Бахмутського району, Донецької області. Вітали діток з Новим 2023 роком! Від душі дякуємо Державна екологічна інспекція України та її керівництву! Під Новий рік дітям-сиротам особливо потрібна увага дорослих, бо їм треба знати, що вони не одні в цьому світі.

Дякуємо керівнику Державної екологічної інспекції Зубовичу Ігорю Олеговичу та керівнику Регіонального управління Державної екологічної інспекції в Луганській області Гацько Анатолію Анатолійовичу за те, що вони 31 грудня особисто привітали діток-сиріт та подарували їм прекрасні подарунки!

Особлива подяка Першому заступнику начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) Яні Сергіівні Майбороді Яна Майборода за вибір таких прекрасних подарунків, увагу та піклування про діток-сиріт.

Дуже дякуємо нашому польскому Другу Андрію Садовському за спальники та каремати, котрі дуже потрібні діткам! Україна та Польща разом!

Від душі дякуємо всім співробітникам Державної екологічної інспекції України, котрі допомагали дітям сиротам і за їх великі відкриті серця. Впевнені, що під таким керівництвом для екології України та її мешканців буде зроблено багато корисних справ.

Щиро вітаємо весь великий колектив Державної екологічної інспекції України з 2023 Новим роком! І чекаємо в 2023 році приїжджати до дітей-сиріт і робити з ними корисні справи!" – пише Ілона Сабадан.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини