MENU

Росії роками бракує військ: Том Купер пояснив, чому не варто чекати "супервеликого наступу РФ"

988 0

Росії роками бракує військ: Том Купер пояснив, чому не варто чекати "супервеликого наступу РФ"

Австрійський військовий аналітик Том Купер вважає, що попри численні прогнози, якогось "супервеликого" наступу держави-терориста Росії на Україну бути не може – навіть на Донбасі. З таким завданням не впорається логістика російської армії.

Як пише аналітик, може Росія дійсно мати сотні тисяч резервістів, як заявляє, однак насправді їй бракує людей, як би дивно це не звучало. Він зазначив, що з цілої низки соціальних та економічних причин ще з кінця 90-х років армії окупантів не вистачає солдатів, повідомляє Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Насамперед ідеться про молодших офіцерів та сержантський склад (сержантів, прапорщиків тощо), техніків, які вміють давати раду з відповідним обладнанням, тощо.

"Їх заледве вистачає на те, щоб контролювати, забезпечувати й тренувати близько 280 000 призовників кожного року. Зауважте: 280 000 на рік. Не на місяць і не на пів року", – акцентував Купер.

У зв'язку з цим він висловив переконання, що РФ наразі просто не здатна на такий наступ, про який усі говорять.

"Облиште всю цю паніку через очікування, що "Путін зараз спрямує 500 000 мобіків в Україну". За пʼять місяців після вересневої мобілізації "вишестоящі органи" спромоглися призвати від сили 150 000 резервістів. Тисячі з них уже буквально перестріляли", – написав аналітик.

За його словами, "регулярні" сили РФ уже "втрачено чи виснажено – називайте, як хочете", – разом із більш як 60% найкращої техніки. До того ж "мобіки" отримують значно гіршу підготовку, ніж "контрактники".

"Все це просто космічно далеко від підготовки, необхідної для проведення серйозних наступальних операцій. ... і ні 15 герасімових, ні 30 суровікіних із цим нічого не зможуть вдіяти (хіба покричати)", – констатував Купер.

У зв'язку з усім вищеназваним він наголосив, що не вірить у появу "500 000 російських солдатів", а також "великий російський наступ" найближчими днями.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини