MENU

"Виникне безліч територіальних питань": Гудков дав прогноз, що чекає на Росію після поразки в війні

788 0

"Виникне безліч територіальних питань": Гудков дав прогноз, що чекає на Росію після поразки в війні

Після поразки Росії у війні з Україною до ослабленої РФ практично стовідсотково виникнуть територіальні претензії з боку інших держав. Їх можуть висунути не лише японці, які вже говорять про незаконну окупацію Москвою островів біля берегів Хоккайдо – так званих Південних Курил.

Проте Японією перелік охочих повернути свої землі, захоплені Росією, навряд чи обмежаться. Про це в інтерв'ю 24 каналу заявив російський опозиційний політик Геннадій Гудков, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Відповідаючи на запитання журналіста про можливість територіальних претензій з боку Японії до РФ після поразки останньої у війні з Україною, Гудков наголосив, що не виключає такої можливості. У тому, що Росія програє війну, він абсолютно впевнений.

"Можуть мати претензії і можуть спробувати реалізувати навіть. Тому що країни, що програли, завжди платять територіями. Ось я зараз живу в Болгарії, болгари дуже добре пам'ятають, що у них вихід був до двох морів. Але вони кажуть: ну, гаразд, ми не ту сторону обрали, вступили в союз з Гітлером і нас за це покарали. Вони змирилися з цим. А взагалі зрозуміло, що країни платили територіями, у тому числі країни, які програли, які зазнали поразки. І Росія буде країною, що програла", - сказав Гудков.

Він також нагадав, що РФ сама відкрила "скриньку Пандори" з "референдумами" на територіях інших незалежних держав.

"Я не знаю, чи зуміють японці там щось взяти чи не зуміють, цілком можливо, що жителі Курильських островів проведуть референдум, напевно, захочуть приєднатися до Японії. На правах якоїсь автономії", - зі сміхом сказав російський опозиціонер.

При цьому він переконаний, що забрати свої землі, окуповані РФ, можуть захотіти далеко не тільки японці. І ослаблена Росія найімовірніше позбудеться значних територій.

"Не те, що не виключаю (виникнення територіальних претензій до Росії. - Ред.), я навіть впевнений у цьому. Я впевнений, що після війни до ослабленої Росії виникне маса територіальних претензій. І з боку Японії. І з боку Китаю можуть бути. І з боку середньоазіатських держав, та все, що завгодно, аж до Калінінграда, ось зараз німці скажуть: так віддайте нам, це Кенігсберг наш, адже його готувалися віддати до 1967 року, навіть не очікували, що ніхто не вимагатиме повернути його назад. А влада радянська була готова до цього діалогу", - підкреслив Гудков.

Він наголосив, що перспектива територіального розчленування РФ його не тішить, однак як реаліст він чудово усвідомлює його неминучість.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Обозреватель


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини