MENU

Вихід ЗСУ до Азовського моря змінить торгівлю РФ. До чого готується Москва

1816 0

Війна у травні різко скоротить судноплавство у Чорному морі

Єгипет – не держава на берегах Чорного моря, але її дії вказують – через три місяці плавання біля берегів Криму і на схід від нього буде можливим лише на підводному човні. Це пов'язано з перспективою наступу ЗСУ на півдні, коли бойові дії зроблять таке плавання ризикованим. Перспектива наступу ЗСУ є і фактором, який утримує Москву від вторгнення до Грузії. Тому слова про те, що грузини, що воюють в Україні з рашистами, захищають Грузію від вторгнення, це не метафора, пише у своєму блозі кандидат історичних наук, історик, археолог  Сергій Климовський, інформує UAINFO.org.

Реальність такого сценарію цілком усвідомлюють у Москві. Тому вже готуються до виходу ЗСУ на береги Азовського моря, блокади Криму та Новоросійського порту, для чого будують схему продажу зерна та нафти на світовий ринок через Іран, куди планують постачати їх Каспійським морем та Азербайджаном. Вибудовування цієї схеми стає дедалі очевиднішим, оскільки Москва неспроможна її реалізувати без залучення інших держав. У результаті ознаки підготовки Московії-РФ до перенесення торгівлі з басейну Чорного моря до Каспійського стають дедалі наочнішими. 

Насамперед, привертає увагу те, що відбувається в Єгипті та навколо нього, що і логічно, оскільки він найбільший у світі стабільний покупець пшениці та інших зернових. За його ринок Москва бореться давно і прагне стати на ньому монополістом, витіснивши Францію, Україну, Румунію та Болгарію. Це їй більш-менш вдавалося, але зараз до комерційних інтересів Москви додалися й військово-політичні у рамках її зусиль щодо глобалізації війни з Україною та експансії до Африки. 

Читайте також: Окупанти виключили зруйновану Попасну з переліку міст

Сергій КЛИМОВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини