MENU

Рекорд за всю історію: серед поляків суттєво покращилося ставлення до українців, – опитування

745 0

Рекорд за всю історію: поляки фундаментально змінили ставлення до українців, – опитування

За даними дослідницького інституту CBOS, росіяни та білоруси перебувають на дні рейтингу симпатій поляків. Найкраще у Польщі ставляться до американців, італійців та англійців.

Польський інститут з вивчення громадської думки CBOS досліджував думки громадян Польщі щодо різних національностей та дійшов висновку, що рівень симпатії до українців зараз найвищий за всю історію дослідження. Результати опитування оприлюднило видання Onet Wiadomości, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Читайте також: Росіяни ненавидять американців більше, ніж українців та європейців, – соцопитування

Соціологи з'ясували, що за останній рік серед поляків суттєво покращилося ставлення до громадян України (51% симпатії, 17% ворожості), що є рекордним рівнем прихильності.

Найкраще поляки ставляться до громадян США (68% симпатії та 6% ворожості). Жителі Польщі також дотримуються хорошої думки про італійців (61% симпатії, 8% ворожості) та британців (60% симпатії, 11% ворожості).

Читайте також: Майже 80% жителів Росії підтримують війну проти України, а більшість вважає її успішною

Щодо рівня симпатії поляків до громадян Російської Федерації, то він досяг історичного мінімуму, що привело росіян на останнє місце рейтингу (6% симпатії проти 82% ворожості). Дослідники зазначають, що за останні 30 років у Польщі не спостерігалося такого різкого погіршення ставлення до представників іншої країни.

Громадяни сусідньої Білорусі викликають у поляків трохи менше негативних емоцій (19% симпатії та 51% ворожості). Також повідомляється про рекордну антипатію до громадян Угорщини (36% проти 27% ворожості).

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини