"Буде плавитися Варшава і потоне Вільнюс": білоруський пропагандист пригрозив Заходу ядерною зброєю після гучної заяви Путіна. ВІДЕО
Пропагандист Григорій Азарьонок
Білоруські пропагандисти продовжують боротися за рівень неадекватності зі своїми кремлівськими колегами. Слідом за російським диктатором Володимиром Путіним одіозний пропагандист Григорій Азарьонок почав погрожувати цивілізованим країнам ядерною зброєю.
При цьому він конкретно згадав Польщу та Литву, по яким пригрозив завдати ядерного удару з території Білорусі. Фрагмент агресивного висловлювання пропагандиста опубліковано в Telegram, інформує UAINFO.org з посиланням на Obozrevatel.
Азарьонок "ощасливив" споживачів білоруської пропаганди, мовляв, тепер Білорусь – це ядерна держава. У фантазіях пропагандиста на Білорусь хтось зібрався нападати, тому країна нібито готова відповісти тактичною ядерною зброєю.
Більше того, він погрожував наслідками ядерного удару Польщі та Литві. Примітно, що пропагандисти збудилися та почали активно використовувати ядерну риторику після заяви диктатора Путіна про намір розмістити в Білорусі зброю масового ураження.
"Білорусь – ядерна держава. Держава, яка має можливості у разі нападу на її територію відповісти тактичною ядерною зброєю. Буде плавитися Варшава і потоне Вільнюс. Ми подивимося на матовий захід сонця і сходження чумного гриба на польському болоті. Не лізьте панове, бо опромінемо", – видав маячню пропагандист.
Нагадаємо, 25 березня диктатор РФ Володимир Путін заявив, що Росія вже 1 липня закінчить будівництво сховища для тактичної ядерної зброї у Білорусі. За його словами, приводом до такого кроку стала заява Британії про постачання Україні боєприпасів із збідненим ураном.
Хоча насправді збіднений уран не має жодного стосунку до ядерної зброї, а самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко ще в серпні 2022 року проговорився, що білоруська армія готується до застосування російської ядерної зброї.
Раніше американський Інститут вивчення війни заявив, що загрози диктатора Путіна щодо розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі не мають стосунку до ризику розростання ядерної війни. Цей ризик, як і раніше, залишається дуже низьким.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки