MENU

Країна стукачів: цунамі доносів накриває Росію

1422 0

Країна стукачів: цунамі доносів накриває Росію

Кількість доносів пильних росіян один на одного збільшилася у 128 (!!!) разів стосовно останнього кварталу минулого року, і продовжує зростати.

Президенту Росії Володимиру Путіну під час чергової наради в режимі відеозв'язку із представниками керівництва силового блоку доповіли про поточну ситуацію та ознайомили із попередніми підсумками за перший квартал 2023 року. Особливо було відзначено сплеск, вірніше, навіть цунамі доносів, що накриває країну. Кількість доносів пильних громадян Росії один на одного збільшилася в 128 (!!!) разів стосовно останнього кварталу минулого року, і продовжує зростати!

Про це повідомив Telegram-канал "Генерал СВР", який вважають пов'язаним з опозиційним російським політологом Валерієм Солов'єм, інформує UAINFO.org.

Читайте також: У Росії пасажира метро затримали за перегляд картинок, що "дискредитують армію"

"Путін залишився дуже задоволеним отриманою інформацією і видав промову на двадцять хвилин із міркуваннями на тему "стукач – основа режиму". Президент РФ упевнений, що основною "скрєпою" сучасної російської держави є донощик. Людина, яка написала донос, кровно зацікавлена у збереженні режиму, оскільки режим тепер стає гарантом конфіденційності її ганебних діянь. Путін прямим текстом заявив: "Треба цьому народу допомогти ссучитися. Цим людям треба тільки задати напрямок, і доносити побіжать мільйони", – пише "Генерал СВР".

Читайте також: Москвичка написала донос на першокласницю через "русофобську позицію"

Також Путін вже вкотре висловився за посилення репресій та боротьби з внутрішнім ворогом. Глава РФ вважає, що треба належним чином реагувати на всі доноси, принаймні спочатку. У процесі міркувань Путін кілька разів згадав Сталіна у контексті, що до "того порядку" в країні ще далеко.

"Путін будує не країну, а "зону", про що говорить на нарадах і у близькому колі досить відкрито. Вислів "Росія – в'язниця народів" тепер, в інтерпретації Путіна, заграв новими фарбами", – констатує "Генерал СВР".

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини