MENU

Гроно блакитних титанових квітів на осколку російської бомби: харків’янин Станіслав Дрокін під час війни започаткував проект "НеЗабудьКа". ФОТО

1004 0

Станіслав Дрокін – один із тих, чиє фото і історія розміщені в нашому проекті "Непорушна стіна України" – сучасний літопис героїчного спротиву нашого народу. 

Про це пише голова Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" Наталія Федорчук, інформує UAINFO.org.

Він – харків’янин. Член Національної спілки художників України, відомий український художник-ювелір, дизайнер, гемолог і дієвий волонтер, що не полишає рідне місто, знаходячи сили кожного дня допомагати харків‘янам.

Під час війни започаткував соціально-культурний міжнародний проект "НеЗабудьКа" або "Не забудь мене" – гроно блакитних титанових квітів на осколку російської бомби.

Через твори з цієї колекції ювелір зберігає пам’ять про події кожного дня війни росії проти України: пам’ять про мужність захисників, знищену росіянами культурну спадщину та забрані життя. А також про єдність великих націй, вчинки на підтримку України, що спрямовані на наближення нашої перемоги!

"Кожна "НеЗабудьКа" має номер, який нагадує про конкретний день українського спротиву та події, які з ним пов‘язані. Ми дякуємо Станіславу Дрокіну за те, що він під звуки вибухів, сирен, кожного дня спостерігаючи, як ворогом руйнується його рідне місто, зберігає натхнення творити красу і знаходить час на волонтерство. Щасливі, що маємо причетність до просування цього проекту", – зазначила Наталія Федорчук.

Один із витворів цієї колекції брав участь в аукціоні SOTHEBY'S і став найдорожчим лотом серед лотів українських ювелірів, які збирали кошти на протезування наших захисників.

Інший подарований Надзвичайному і Повноважному послу України в США, Оксані Маркаровій, як подяка за її діяльність, спрямовану на наближення Перемоги України.

Ще дві броші "НеЗабудьКа" передані Першим Леді України та США, які докладають максимум зусиль для полегшення страждань людей, що потерпають від жорстокої війни, яку розпочала росія. Це і питання протезування і лікування постраждалих дітей, освітні ініціативи, допомога тимчасовим вимушеним переселенцям.

 

Цей проект Станіслава Дрокіна назавжди закарбовує в ювелірних прикрасах цінності людських вчинків, які стали на противагу жорстокості росії.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини