У Берліні почали масово виселяти українських біженців з готелів та хостелів: відома причина
Центр для біженців з України в Берліні. Фото: GETTY IMAGES
У столиці Німеччини почали масово виселяти українських біженців із готелів та хостелів. Причина доволі проста і очевидна – початок туристичного сезону.
Біженців з України мають переселити в доступне житло. Українці переїжджають у приміщення колишнього аеропорту Тегель, інформує UAINFO.org з посиланням на 24 канал.
Річ у тім, що в Берлін з початку квітня прибувають тисячі туристів, які бронюють кімнати в готелях та хостелах. Тому біженцям доводиться звільняти місця.
Зокрема, частину українців переселять у приміщення колишнього аеропорту Тегель, у терміналах і наметах якого стоять ліжка. Загалом центр розрахований на прийом 4 800 біженців. Зараз у готелях та хостелах живе 962 біженці, з них – 722 українці.
Читайте також: Легендарний режисер Кшиштоф Зануссі прихистив шість сімей з України: я з дитинства знаю, що таке жах
Щодня в німецьку столицю прибувають 70 біженців, понад 2 000 людей щомісяця. Влада Берліна заявляє, що не зможе відкрити більше постійних об'єктів до кінця травня.
Контракти з 6 хостелами закінчилися в кінці березня
У кінці березня закінчилися контракти із 6 хостелами в Берліні, звідки довелося виїхати 650 біженцям. Дехто самостійно кудись переїхав, декого переселили в інше житло, але 480 людям довелося переїхати в Тегель.
Переселення біженців на візках виявилося найбільшою проблемою. Наприклад, у модульних будинках, куди їм доводиться переїжджати, немає пристосованих санвузлів. В аеропорту Тегель в терміналі С є безбар'єрні туалети та душові, медичні ліжка, чергують лікарі. З січня в аеропорту Тегель спеціального догляду потребували 24 біженці.
Читайте також: "Є ті, хто ганьбить Україну". Зірка серіалу "Слід" Тетяна Кравченко розповіла про українських біженців у Франції
Також у готелях називають інші складні випадки, які потребують особливої уваги при переселенні – люди з онкологією, на діалізі, з травмами. Найважче поселити таких людей в пристосованому житлі разом із їхніми родинами.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки