"Туман війни": полковник вказав ймовірні терміни початку контрнаступу ЗСУ
Обговорення теми українського контрнаступу, що відбувається в інформаційному полі, є нічим іншим, як "туманом війни", спрямованим зокрема й на ворога. Поки ж на початок атаки з боку Сил оборони України впливає погода.
На це УНІАН вказав військовий льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан. Він також розвіяв фейки про підготовку контрнаступальних дій української армії, інформує UAINFO.org.
"Те, що зараз відбувається в інформаційному полі, називається "туман війни". І чим більше ми його напустимо, тим краще буде нашим військам, які почнуть наступ там, де росіяни не очікують", – зазначив військовий експерт.
Читайте також: На Луганщині ЗСУ максимально виснажують ворога, завдають росіянам суттєвих втрат, – голова ЛОВА
За його словами, "туман" напускається навмисно, й до реалізації цього приєднується навіть вище керівництво країни. Таку тактику Світан називає дуже грамотною і правильною, коли багато ресурсів підсвічують "туман війни", напускаючи його на ворога.
"Багато суперечливої інформації. У росіян аналітичні центри намагаються проаналізувати цю інформацію, вони просто з розуму сходять", – висловив переконання полковник у запасі.
Він порадив критично оцінювати будь-які висловлювання на цю тему. А також нагадав, що існують певні механізми ведення воєнних дій.
Читайте також: ЗСУ б'ють по тилам ворога, готуючись до контрнаступу, – ISW
Щодо самого контрнаступу Сил оборони України експерт зазначив, що на нього впливають зокрема й погодні умови. На його думку, в країні можлива лише одна кампанія – літня, коли важка техніка найкраще змогла б рухатися на фронті. А така починається "із зеленню і сонцем" після того, як добре просохне ґрунт.
"Чим раніше почати цю компанію, тим краще. Тому що є всього лише п’ять-шість місяців для того, щоб її провести... Ми будемо наступати одразу, як тільки зможемо рухатися або сухою поверхнею, або буде поставлено завдання рухатися дорогами з твердим покриттям", – пояснив Світан.
Не менш важливим для наступальних можливостей, додав полковник, є надання партнерами того озброєння, яке найкраще б підсилило українську армію перед атакою. Серед іншого, він вказав на необхідність авіації.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки