"Інакше навіщо все це?": Арестович назвав головну мету контрнаступу ЗСУ. ВІДЕО
Головною метою українського контрнаступу залишається звільнення Криму і перерізання російського угруповання, що перебуває на півострові, від постачання, вважає військово-політичний експерт Олексій Арестович, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
"А сенс тоді контрнаступати? Звичайно, все реально. Тим більше, що половина (російського) угруповання, що сидить в Криму, це драндулети - "мобіки", які там з гвинтівкою 41-го року будуть цей Крим намагатися обороняти", - сказав Арестович.
При цьому експерт підкреслив цікаву деталь. "Хоч раз Крим вдалося утримати, коли його хотіли взяти? Жодного разу. Його всі брали, коли хотіли. Він дуже незручний для оборони", - додав він.
Читайте також: "Глобально ми готові". Резніков сказав, коли почнеться контрнаступ
За словами Арестовича, постачання по флоту організувати досить складно: "Крим без сухопутного коридору утримати неможливо. Якщо війська противника заходять через єдиний сухопутний коридор, через перешийок".
У зв'язку з цим ЗСУ "видалять" Керченський міст РФ: "Кримський міст? Так ми його знесемо на*єр. Все це можливо за певних умов. Ці умови ми зараз "оформлюємо", - відповів Арестович.
Читайте також: Чи можна відновити кордони України 1991 року дипломатією: що кажуть у Міноборони
Останнім часом на військових об'єктах російських військ в Криму помітно почастішала "бавовна". Наприклад, 1 травня Севастополь нібито знову атакували морські дрони, а після вибуху на нафтобазі в Козачій бухті 29 квітня росіянам стало складніше заправляти бойові кораблі.
Україна не приховує, що має намір звільняти Крим військовим шляхом, про що, своєю чергою, говорив і глава ГУР Кирило Буданов, і президент Володимир Зеленський.
Читайте також: ЗСУ готують росіянам "Бурю в пустелі": західні експерти про контрнаступ
За словами колишнього спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера, Україна вже зараз може почати деокупацію Криму, оскільки буде дуже складно забезпечити безпеку на морі без контролю над півостровом.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки