У Польщі знайшли масове поховання "вампірів": їх обезголовили і поклали в рот монети
У Польщі під час дорожніх робіт виявили моторошну знахідку. ЗМІ вже нарекли сенсацію масовим похованням "вампірів": 450 скелетів були обезголовлені, а у щелепах тримали монети.
Подібна практика була поширеною у XIX столітті – вважалося, що вона "знімає вампірське прокляття". Деталі розповіло видання Daily Mail, передає Обозреватель, інформує UAINFO.org.
У селищі Лузіно на північному сході країни працівники проводили дорожні роботи. Раптом вони наткнулися на шокуючі обезголовлені скелети з монетами у роті. Найстрашнішим виявився масштаб поховання – скелетів було аж 450.
Археолог Мацей Стромскі розповів найбільш вірогідну версію "вампірського цвинтаря".
"Вважалося, що якщо член сім'ї померлого помер незабаром після похорону, то він міг бути вампіром. Тому після поховання могилу розкопували і відрубували небіжчику голову, яку потім клали в ноги. Ми також виявили приклад жінки після обезголовлення. Череп дитини лежав на її грудях", – археолог поділився вражаючими деталями.
Він додав, що приблизно в 30 відсотках розкритих могил дослідники також знайшли цеглини, покладені поруч із ногами, руками та головами скелетів.
У вересні минулого року в Польщі вже знаходили останки "жінки-вампіра". Вона була прикріплена до землі серпом на горлі та замкнутим пальцем на нозі – це мало "запобігти її поверненню з мертвих".
Археологічні роботи також проводилися в селі Пієн на кладовищі XVII століття. Там археологи знайшли "вампірські" скелетні останки з шовковою шапкою на голові – тобто, похована людина мала високий високий соціальний статус.
Легенди про вампірів були дуже поширеними у Центральній Європі. Згадки про вампірів сягають ХІ століття. Люди боялися, що мертві, вирвуться на поверхню у якості кровожерливих монстрів та будуть тероризувати живих.
У цьому регіоні нерідко можна знайти місця поховання, де у черепи останків були вбиті металеві стрижені – у давнину вважали, що це один із способів гарантувати, що людина залишиться мертвою.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки