MENU

Проживання поряд із зеленню збільшує тривалість життя, – дослідження

556 0

Проживання поряд із зеленню збільшує тривалість життя, – дослідження

Життя поблизу парків уповільнює біологічне старіння.

Вчені Північно-Західного університету в США виявили, що проживання поряд із зеленню збільшує тривалість життя в середньому на 2,5 роки, інформує UAINFO.org.

Відомо, що велика кількість зелених насаджень та міських парків допомагають регулювати клімат, підвищити біорізноманіття та створити відчуття спокою у мешканців міст. Також попередні дослідження показали, що перебування у зелених насадженнях покращує стан серцево-судинної системи та знижує рівень смертності. Наразі фахівці дійшли висновку, що життя поблизу дерев допомагає сповільнити біологічне старіння.

Читайте також: Вчені виявили несподіваний фактор, який змушує нас швидше старіти

Для цього автори вивчили метилювання ДНК у 900 учасників із чотирьох міст у період з 1986 по 2006 рік на основі аналізів крові, щоб визначити біологічний вік. Потім отримані дані зіставили з супутниковими знімками, щоб визначали, наскільки близько адреси проживання піддослідних розташовані до рослинності та парків. У статистичну модель також внесли інформацію про освіту, дохід, куріння та інші важливі змінні.

Читайте також: Таурин, що міститься в енергетиках, м'ясі, молоці та рибі, сповільнює клітинне старіння, – дослідження

Результати показали, що люди, чиї будинки були оточені 30-відсотковим зеленим покривом у радіусі п'яти кілометрів, були в середньому біологічно на 2,5 роки молодші порівняно з тими, чиї будинки були оточені лише 20-відсотковим зеленим покривом.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини