MENU

Василь Рибніков: Чому Прігожин вбив Кобзона та як із цим пов'язаний Лукашенко

840 0

Василь Рибніков: Чому Прігожин вбив Кобзона та як із цим пов'язаний Лукашенко

За що худрук «Вагнера» Євгеній Прігожин занапастив Іосифа Кобзона? Що таке Перуковий Общак Кремля і чому за ним полює вождь Білорусі Алєксандр Лукашенко, адже він, здавалося б, вусатий? Шойгу, Герасімов, де Прігожин?! Що кажуть про цю загадкову ситуацію геріатричні старці Оптиної пустині? Продюсер пєвіци Валєрії Іосіф Прігожин - правда чи вимисел? Представляємо найзлагодженішу конспірологічну теорію тижня, що минає.

Про це у своєму новому фейлетоні пише журналіст, визнаний майстер сатири Василь Рибніков, інформує UAINFO.org.

«Почнемо з того, що продюсер Іосіф Прігожин - це правда, хоча й не вся, адже він швидше Лжепрігожин, чоловік Валєрії Мнішек, - той, через якого, власне, й розпочалася на Русі Новітня Смута. Не випадково Іосіф нині гарячково, хоч і запізніло, намагається поміняти своє смутне прізвище на Меєршвайнхен, забувши, втім, що ім'я видає його набагато більше, адже це ім'я Кобзона, з якого, власне, все й розпочалося…

Шокуючі кадри обшуку капища продюсера групи «Вагнер» - золоті пістолети, золота мати всіх кувалд, золоті зливки, золота позолочена позолота золотих золотників, золоті двокасетники, відрізані голови в рамочці, валюта, кокс та інші лихі дев'яності - це, звісно, чудово, але мало хто звернув потрібну увагу на найцінніший експонат скарбниці - колекцію перук. Хитрий Прігожин виклав її на найвиднішому місці, неначе це якась абищиця, а між тим нескладно здогадатися, що це є не що інше, як сакральні перуки Кобзона, бо кому ж іще, окрім Кобзона, спало б на думку колекціонувати волохаті предмети?

Читайте також: Рибніков: На який гачок українські спецслужби зловили Байдена?

Так, ходять чутки, що Владімір Владіміровіч Путін колекціонує накладні лисини і часто-густо полюбляє міняти їх на людях (звідки й витікають нісенітниці про двійників Путіна, чиї огидні рила відверто не в'яжуться зі світлим ликом вседержителя російського, але це лише через те, що Путіну лисиною вухо заліпило, або ніс відкопилило, або в штани з голови впало щось зморщене та липке), але це лише чутки. А от те, що Кобзона вбили через його колекцію перук, - це тепер доконаний факт.

Порішивши великого співця розвитого путінізму, Євгеній Прігожин став новим хранителем Перукового Общака Кремля. Не всіх це влаштовувало. Особливо нервував Владімір Путін, який недавно ознайомився із знаменитою Формулою геріатричних старців Оптіної пустині, відповідно до якої на троні Росії завжди чергуються лисий і волохатий: лисий Ленін - волохатий Сталін - лисий Хрущов - волохатий Брєжнєв… лисий Путін - волохатий Мєдвєдєв - лисий Путін - волохатий… Волохатий Путін! Для цього потрібна всього-навсього звичайна совєцька перука - а такі були лише в Кобзона… тобто тепер вже у очільника «Вагнера».

Коли до ФСБ витекла секретна фотосесія Прігожина у різноманітних сакральних перуках, Путін зрозумів, що лисий конкурент вже щосили експериментує у даному напрямку. Не гаючи жодної миті, Путін відправив своїх кращих агентів Петрова і Боширова до маєтку Прігожина для викрадення Перукового Общака, але Петров і Боширов, як завжди, набухалися, обкурилися, викликали повію і кінець кінцем все просрали, переплутавши адресу в телефонній книзі. (Після того, як якісь два обдовбня зняли з Валєрії обидва скальпи, Іосіф Прігожин, власне, і вирішив міняти прізвище). Довідавшись про напад на обійстя багатостраждального Іосіфа, Євгеній Прігожин одразу ж все зрозумів і терміново рушив своє військо на Москву…

Читайте також: Василь Рибніков: Як Буданов вбиватиме російського журналіста Соловйова

Подальші події всім відомі: доля Росії висіла на волосині, але в ситуацію втрутився оманливо простодушний Лукашенко, який усіх помирив і запросив Прігожина разом з усіми його перуками до себе. У Кремлі зітхнули з полегшенням. Здавалося б, що могло піти не так?

Лише через декілька днів потому Путін і Прігожин зненацька згадали, що Лукашенко теж лисий!.. Тільки тоді обом стала зрозумілою хитромудра карколомна спецоперація, яку, як по нотах, розіграв підступний вусатий тарган (за дивним збігом, Сталін теж був вусатий і теж тарган; здавалося б, еге ж?), який давно переймався президентством Союзної держави БССРСФСР!.. Літак Прігожина, що полетів був прямо до білоруської пастки, терміново розвернувся в повітрі, як Прімаков над Атлантикою, і відключив транспондер. Прігожин разом з Перуковим Общаком безслідно щез. І тепер ні Лукашенко, ані спікер Путіна Дмітрій Пєсков не знають, де він.

Таким чином, ситуація знову повернулася на вихідні позиції. Подальша доля президентства в Росії, як і раніше, залишається невизначеною. І це означає, що нічого ще не завершилося, ворог буде розбитий, Россії бути.

Про все це нам розповіла Байкальська пустельниця Любовь Морєходова, яка раніше передбачила побєду Росії в СВО. Це означає, що їй можна вірити беззастережно», – пише Василь Рибніков.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини