MENU

Україна досягла "тактично значимого" прогресу у своєму контрнаступі, – New York Times

452 0

Україна досягла "тактично значимого" прогресу у своєму контрнаступі, – New York Times

Йдеться про контрнаступ українських військ на півдні – через Старомайорське до окупованого Бердянська, а також в напрямку окупованого Мелітополя.

Україна досягла "тактично значущого" прогресу у своєму контрнаступі. Йдеться про два основні напрямки на шляху до узбережжя. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на ISW, українських чиновників та російських воєнкорів, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Зокрема, українські війська просунулися на 16-19 км за двома основними напрямками. Наразі Сили оборони наступають через село Старомайорське до окупованих Росією міст Бердянська та Мелітополя, найважливіших транспортних вузлів на узбережжі Азовського моря.

Читайте також: Аналітики оцінили рейд ЗСУ на лівобережжя Херсонщини

На думку військових аналітиків, вже звільнені території хоч і є відносно невеликими, мають важливе значення, оскільки це змушує Москву відволікати сили з інших ділянок лінії фронту.

Інститут вивчення війни назвав ці успіхи "тактично значущими", заявивши, що передислокація Москви "найімовірніше, ще більше послабить російські оборонні рубежі в цілому", створюючи "можливості для будь-якого українського прориву, який може стати потенційно вирішальним".

Мета Києва, як пише видання, вийти до Азовського моря і "вбити клин" у сухопутний шлях між Росією та анексованим Кримом, який має життєво важливе значення для шляхів постачання російських військ на заході.

Читайте також: Оборона Росії на півдні України тріщить по швах: експерт вказав на слабкі місця

Водночас військові аналітики попереджають, що українські війська мають довгий, повільний і кривавий шлях проти російських окупантів, розташованих за продуманою і зміцненою обороною.

Аналітики зазначають, що навіть якщо українським силам вдасться прорвати першу лінію оборони Росії, Москва мала багато місяців, щоб підготувати найгрізніші укріплені оборонні позиції з часів Другої світової війни – низку траншей, танкових пасток, великі мінні поля, кулеметні гнізда, ударні гелікоптери та інше.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини